دانشکده داروسازی مشهد دروس عمومی را مجازی ارایه می‌کند

مشهد- ایرنا- معاون آموزشی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: باتوجه به شیوع کرونا و ضرورت حفظ فاصله گذاری اجتماعی، دانشجویان این دانشکده واحدهای عمومی و تئوری را در کلاس‌های مجازی می‌گذرانند.

به گزارش روز دوشنبه دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر شیوا گلمحمدزاده افزود: به منظور حفظ کیفیت آموزشی، در طول نیمسال تحصیلی به دانشجویان تکالیفی ارائه ‌شده و حضور و غیاب آنان در سامانه نوید انجام می‌شود.
وی ادامه داد: این کلاسهای مجازی به صورت  وبینار یا فیلم برداری یا صداگذاری بر روی اسلاید تشکیل می‌شود.

معاون آموزشی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه حضور اساتید در کلاس‌های مجازی مورد پایش قرار می‌گیرد تا کیفیت آموزش همچنان در سطح مطلوب قرار داشته باشد گفت: کیفیت آموزش اساتید در کلاسهای مجازی به صورت خوداظهاری اساتید، ارزشیابی دانشجو و گزارش از طریق سامانه نوید مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
وی افزود: در این کلاسها تالار گفت و گو فعال خواهد بود تا دانشجو نیز فعالیت خود را حین دریافت مطالب آموزشی حفظ کند.
گلمحمد زاده ادامه داد: بعد از اتمام درس دستکم یک جلسه وبینار برای رفع اشکال برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه واحدهای عملی نیز به صورت مجازی و حضوری برگزار خواهد شد گفت: حضور دانشجویان در کلاسهای عملی با نظر گروه های آموزشی به صورت فشرده و با تعداد محدود خواهد بود.

معاون آموزشی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: در زمینه دروس کارآموزی در داروخانه نیز بخش تئوری آن به صورت مجازی و بخش عملی به صورت فشرده با تعداد یک تا حداکثر چهار نفر برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =