برنامه های دفاع مقدس شهرداری قزوین به صورت مجازی برگزاری می‌شود

قزوین- ایرنا- معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از برگزاری دهها برنامه فرهنگی به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس توسط شهرداری خبر داد و گفت:به علت شیوع ویروس کرونا در قزوین اکثر برنامه‌ها در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا،محمد درافشانی روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: فضای مجازی فرصت مغتنمی برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و انتقال مفاهیم و فرهنگ ایثار و شهادت به عموم مردم به ویژه نسل جوان است و در این راستا باید از این فرصت برای ترویج جایگاه و اهمیت دفاع مقدس بهره‌برداری کرد.

وی تجلیل از ایثارگران و رزمندگان شاغل در شهرداری قزوین ،برگزاری مسابقه ورزشی "رالی خانواده" ویژه خانواده آتش نشانان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ، برگزاری مسابقه خوشنویسی خط شکن را از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده این سازمان عنوان کرد.

درافشانی  در ادامه از برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی در فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ با موضوعات مختلف خبر داد و اظهار داشت: این برنامه‌ها در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و افزایش شناخت و درک هرچه بیشتر نسل جوان با دلاوری‌ها و رشادت‌های رزمندگان به اجرا گذاشته می‌شود.

وی اضافه کرد: همچنین شب شعر مجازی با عنوان "غزل سرخ" ، نمایشگاه عکس مجازی با عنوان لحظه‌های فراموش نشدنی، مسابقه نقاشی "پلاک عاشقی" ویژه کودکان، اجرای ویژه برنامه دفاع ناب با موضوع معرفی روزانه کتاب به صورت صوتی در فضای مجازی با هدف آشنایی جوانان و نوجوانان با حماسه‌های هشت سال دفاع مقدس است.

این مسوول از فضاسازی تبلیغات شهری با محوریت ایثار و شهادت در این ایام خبر داد و گفت: با توجه به فرارسیدن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی سطح شهر قزوین با حال و هوای این ایام فضاسازی می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =