هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان‌آستارا تعیین شد

آستارا - ایرنا - ترکیب اعضای هیات رئیسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان آستارا برای چهارمین سال فعالیت، با برگزاری انتخابات مشخص شد.

معاون برنامه ریزی فرماندار آستارا روز دوشنبه پس از پایان انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آستارا در فرمانداری، به خبرنگار ایرنا گفت: در این انتخابات پاشا سماپور به عنوان رئیس، عادل نیرودل نائب رئیس، رفیع فرشاد سخنگو، آصف زیدی منشی و حامد نصرت الهی به عنوان عضو شورا انتخاب شدند. 

کامبیز لقمانی مقدم افزود: به همت شوراها در جلب مشارکت های اجتماعی و همراهی در توسعه شهرستان نیاز است و با توجه به تفویض اختیارات لازم به شوراها، مصوبات آنها باید در فرمانداری تایید و سپس اجرا شود. 

وی افزود: شوراهای اسلامی، بازوان دستگاه های اجرایی در مسیر خدمات رسانی به مردم هستند و باید با کارکرد درست و بر اساس قانون، به مطالبات موکلان خود پاسخ دهند. 

وی بیان کرد: تامین منافع شهرستان با بهره مندی از ظرفیت شوراهای اسلامی امکان پذیر است و شورای های شهر و روستا باید ارتباط مردم و دستگاه های اجرایی را تقویت کرده و از مشکلات مردم در نهادهای اجرایی و اجتماعی بکاهند. 

لقمانی مقدم ادامه داد: آستارا از قابلیت های بسیاری در حوزه های مختلف برخوردار است و باید با بهره مندی از ظرفیت و پشتوانه شوراها به توسعه لازم دست یابد. 

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در ۲ بخش مرکزی و لوندویل در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =