بانک ملی البرز ۲ دستگاه لیفتراک حمل بیمار به کهریزک اهدا کرد

کرج – ایرنا - بانک ملی استان البرز با هدف خدمات رسانی مناسب به سالمندان ۲ دستگاه لیفتراک حمل بیمار به آسایشگاه خیریه سالمندان کهریزک اهدا کرد.

احمد ملکی راد  مدیر شعب بانک ملی استان البرز روز دوشنبه با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک در این استان این اتجهیزات را  به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال در اختیار سالمندان بیمار قرار داد.

وی گفت: بانک ملی ایران به عنوان اولین بانک مردمی در راستای اجرای رسالت‌های اجتماعی و حمایت از اقشار آسیب دیده ، همواره سعی نموده که حضوری موثر داشته باشد.

ملکی راد  اظهارداشت: این بانک در ابتدای سال‌جاری و با شیوع اپیدمی ویروس کرونا ، تجهیزات پزشکی مورد نیاز مراکز درمانی و بیمارستانی استان البرز  به ارزش یک میلیارد ریال تهیه و به دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اهدا کرد.

وی در ادامه ضمن قدردانی  از خدمات ارزنده‌ی کارکنان آسایشگاه کهریزک، آمادگی بانک ملی  استان البرز را برای ارائه خدمات بانکی در حمایت از پزشکان، پرستاران، مددکاران و سایر پرسنل این مجموعه اعلام کرد .

فاطمه مقدمی معاون مالی و اداری آسایشگاه کهریزک البرز گفت : این  آسایشگاه خدمات مختلف به سالمندان، معلولان، بیماران ام.اس، کودکان معلول ذهنی و کودکان اختلال اتیسم به صورت شبانه روزی  در داخل مجموعه  و منازل ارائه می کند.

وی ادامه داد:آسایشگاه خیریه کهریزک غیردولتی و غیرانتفاعی بوده و ۸۰ درصد هزینه‌ها از طریق نیکوکاران و یا حمایت‌ها و همیاری سایر سازمان‌ها و نهادها صورت می گیرد .

مقدمی با قدردانی ر از همیاری و مشارکت  بانک ملی در تهیه ۲ دستگاه لیفتراک حمل بیمار، گفت: دستگاه‌های مذکور از نیازهای ویژه این مجموعه به ویژه در شرایط بحرانی ناشی از شیوع ویروس کرونا و از الزامات رعایت پروتکل و فاصله گذاری اجتماعی می باشد .

وی افزود: این دستگاه ها در جابجایی آسان افراد سالمند و  بیماران دارای ضایعه نخاعی موثر است .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =