هفت فیلم ایرانی در روسیه روی پرده می رود

مسکو - ایرنا - رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه با همکاری بخش خصوص اقدام به برگزاری هفته فیلم جمهوری اسلامی ایران بصورت آنلاین با زیر نویس روسی کرده است.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، در چارچوب هفته فیلم ایران در روسیه هفت فیلم به صورت رایگان و در راستای معرفی صنعت سینمای ایران در روسیه و کشورهای آسیای مرکزی به صورت آنلاین برگزار می شود.

این فیلم ها با سوبتیترهای به زبان روسی در وبسایت «پرسوکینو» که با حمایت رایزنی فرهنکی ایران در روسیه برای معرفی فیلم های ایرانی ایجاد شده است، نمایش داده می شوند. 

فیلم هایی که در هفته فیلم ایران در روسیه نمایش داده می شوند، شامل فیلم «بادیگارد» ساخته ابراهیم حاتمی کیا، فیلم «صفر تا سکو» به کارگردانی سحر مصیبی، رسوائی به کارگردانی مسعودئ ده نمکی، جاده قدیم به کارگردانی منیژه حکمت، فیلم «مزار شریف» ساخته عبدالحسن برزیده، فیلم «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده و فیلم «تیک آف» به کارگردانی احسان عبدی پور است.

 گفتنی است هفته فیلم ایران در روسیه توسط شرکت خدمات گردشگری بیلیفو و موسسه ترجمه رسمی پاروس با حمایت رایزنی فرهنگی ایران در مسکو برگزار می شود و تا ۴ مهر ادامه خواهد

داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =