نقش اصلی «اجوکیشی‌سیتی»؛ یک پرسپولیسی علیه پرسپولیس

تهران- ایرنا- رامین رضاییان در جدال برابر پرسپولیس شب خاصی را سپری می‌کند و می‌تواند چهره ویژه میدان باشد.

به گزارش ایرنا، برای اولین بار قرار نیست چنین اتفاقی رخ بدهد. پیش از این بازیکنان ایرانی در برابر تیم‌های ایرانی قرار گرفته بودند. رضا شاهرودی با لباس دالیان چین به مصاف استقلال رفت. فرهاد مجیدی با پیراهن الغرافه قطر رو در روی پرسپولیس قرار گرفت. مرتضی پورعلی گنجی با تیم السد به مصاف پرسپولیس و استقلال رفت. مهدی طارمی با پیراهن الغرافه پنجه در پنجه تراکتور انداخت و گل هم زد. حالا هم نوبت به رامین رضاییان رسیده است.

تفاوت رامین در این است که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارد و همیشه از علاقه خاصش به این تیم صحبت کرده اما حالا در حساس‌ترین شرایط ممکن مقابل این تیم قرار خواهد گرفت و باید علیه محبوبش اقدام کند. رامین در ۳۰ سالگی و در اولین روزهای حضور در الدحیل باید جدال احساساتی و زیبایی را مقابل سرخپوشان تهرانی داشته باشد. او احتمالا باید با سعید آقایی و احسان پهلوان(اگر تغییری در ترکیب پرسپولیس ایجاد نشود) رو در رو شود. بی‌شک سرمربی الدحیل مانند بازی با الشارجه روی بازیکن ایرانی‌اش حساب زیادی باز کرده است.

رامینِ احساساتی که پیش از این برای یک سریال ترکیه‌ای گریه کرده بود ممکن است امشب هم در استادیوم اجوکیشین سیتی احساساتی شود. با توجه به اینکه ضربات ایستگاهی خوبی هم می‌زند ممکن است در موقعیت گلزنی به تیم رقیبش قرار بگیرد. از طرفی الدحیل برای صعود به پیروزی در برابر پرسپولیس احتیاج دارد و مسابقه، در وضعیت مرگ و زندگی قرار گرفته است و تیم قطری حملات بیشتری را به سوی دروازه حامد لک طراحی خواهد کرد.

یک روز مرتضی پورعلی گنجی با لباس السد در برابر پرسپولیس گل به خودی زد اما رامین جایی برای اشتباه ندارد. او تازه وارد است و اگر بخواهیم بازی امشب را به یک فیلم تشبیه کنیم، رضاییان بدون تردید شخصیت اصلی‌اش خواهد بود. نگاه‌ها در ورزشگاه اجوکیشن سیتی شهر دوحه بیشتر همه به رامین است. دوربین‌ها بیشتر روی او زوم می‌کنند و فلش می‌زنند. کارگردان تلویزیونی بیشتر از بقیه بسته‌های او را نشان می‌دهد اما یحیی و شاگردانش باید بدانند که رامین تنها ستاره الدحیل نیست. باید مراقب بازیکنانی چون المعز علی، علی عفیف، دودو و لوییز جونیور باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =