رشادت های هشت سال دفاع مقدس  به آیندگان انتقال یابد

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی البرز گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی است تا حماسه ها و دلاور مردی های رزمندگان اسلام برای جوانان این مرزو وبوم بازگو و انتقال یابد.

 سردار عباسعلی محمدیان روز دوشنبه  دربازدید از ۲ خانواده جانباز و ایثارگر استان البرز افزود: امنیت و آرامش امروز حاصل ایثار و از خودگذشتگی غیورمردانی است که جان خود را برای امنیت کشور با مخاطره روبرو کردند.
وی خاطرنشان کرد : انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی (ره) جوانانی تربیت کرد که وقتی زندگینامه آن ها را مطالعه می کنیم، از سبک زندگی و ویژگی های خاص آنها حیرت زده می شویم.
 سردار محمدیان گفت: در طول انقلاب اسلامی حماسه ها و دلاورمردی های فراوانی رخ داده است، اما هفته دفاع مقدس نقطه عطف و یادآور ایثار و شجاعت شهدا و جانبازان است.
وی  با اشاره به سختی هایی که خانواده شهدا و جانبازان متحمل می شوند اظهار داشت: خدمت به کسانی که جان و فرزندانشان را فدای اسلام و انقلاب کرده اند در پیشگاه خداوند جایگاه ویژه دارد.
فرمانده انتظامی ضمن ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به خانواده شهدا و جانبازان گفت:نیروی انتظامی به عنوان یک سازمان انقلابی بر خود واجب می داند تا راه شهدا و جانبازان را ادامه دهد و از ارزش های آن ها دفاع کند.
 سرتیپ بازنشسته فرهنگ عبدالهی به مدت ۱۰ سال در کشور عراق اسارت را تحمل کرده و سرتیپ بازنشسته  منوچهر ظهیری در نبرد حق علیه به جانبازی ۴۰درصد نائل آمده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =