نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی: عزت امروز ایران اسلامی حاصل جانفشانی شهداست

ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: افتخار و عزت امروز ایران اسلامی حاصل حضور مردم در دوران دفاع مقدس، ایستادگی در برابر دشمن و جانفشانی شهدا و لطف الهی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی روز دوشنبه در آیین تکریم از پیشکسوتان ایثار و شهادت آذربایجان غربی با تجلیل از مقام پیشکسوتان در عرصه دفاع مقدس و مقاومت افزود: امکان حضور پیشکسوتان دفاع مقدس در ایام جبهه و جنگ، از نعمت‌های الهی برای آنان بود و گرامیداشت سلحشوری های آنان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

وی اضافه کرد: لازم است تا پیشکسوتان ایثار و شهادت توفیق حضور در دوران دفاع مقدس و مبارزه با رژیم بعث و ضدانقلاب را از نعمت‌های بزرگ الهی بدانند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی، دفاع مقدس در استان را موضوعی ۴۰ ساله توصیف کرد و اظهار داشت: راه شهادت همچنان در این استان گشوده‌ است و این افتخاری برای رزمندگان اسلام در دوران مختلف بوده که برای دفاع از مرزهای اسلام و ایستادگی در برابر دشمنان جان خود را تقدیم کرده‌اند.

در ادامه این آیین از ۴۰ تن از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت به نمایندگی از پیشکسوتان استان تجلیل شد.

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی هم به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس به صورت زنده در بخشی از این ایین برای حاضران در مراسم پخش شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =