دشمن درصدد از بین بردن هویت اسلام است

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه سرپل‌ذهاب گفت: دشمنان با افکار و نقشه‌های شوم خود، فکر و ذهن نسل جوان و نوجوان ما را مورد هدف قرار داده و درصدد از بین بُردن هویت اسلام هستند از این رو باآگاهی و افزایش بصیرت نباید بگذاریم به اهداف خود برسند.

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب روز دوشنبه در آیین نواختن زنگ مقاومت و ایثار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و تاکید بر زنده نگه داشتن آرمان های اسلام و شهدا و امام‌ راحل (ره) افزود: امروزه نسل جوان با انتخاب راه و هدف فکری خود انقلابی تربیت می شوند و ادامه دهنده راه شهدا هستند.

وی اظهار داشت: جوانان ما با انجام فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی و پیروی از خط ولایت، حافظ اسلام، انقلاب و وطن هستند.

رییس آموزش و پرورش سرپل ذهاب نیز گفت: دانش آموزان باید باتلاش در سنگر علم و دانش ادامه دهنده راه شهدا باشند.

علی رضاپور افزود: نسل جوان کشور می تواند با مطالعه وصیت نامه شهدا و ادامه دادن راه آنان زندگی خود و آینده کشور را تضمین کنند.

در دوران دفاع مقدس از ۸۷۵ شهید سرافراز شهرستان سرپل ذهاب، ۱۲۶ دانش آموز نوجوان برای نبرد با دشمنان انقلاب اسلامی در جبهه های جنگ شهید شدند و این نشان از حضور و نقش کم نظیر این دانش آموزان دارد.

شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، در هشت سال دفاع مقدس ۸۷۵ شهید، ۱۶۳ آزاده و ۸۴۰ جانباز را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.