ثبت‌نام اینترنتی کانون زبان ایران فردا آغاز می‌شود

تهران- ایرنا- ثبت‌نام اینترنتی ترم پاییز کانون زبان ایران که به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود، از فردا یکم مهر ماه آغاز و تا هفتم مهرماه ادامه می‌یابد.

به گزارش روز دوشنبه گروه دانشگاه و آموزش ایرنا از کانون زبان ایران، زبان‌آموزان فعلی این مجموعع آموزشی می‌توانند پس از واریز شهریه از تاریخ یکم تا هفتم مهرماه برای ثبت‌نام خود به آدرس register.ili.ir مراجعه کنند.

همچنین ثبت‌نام حضوری و تحویل کتاب به زبان‌آموزان از تاریخ هفتم تا دهم مهرماه در مراکز آموزشی کانون زبان میسر است و زبان‌آموزان جدیدالورود می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این تاریخ‌ها مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

کلاس‌های آنلاین و حضوری ترم پاییز کانون زبان از روز شنبه ۱۲ مهر ماه برای کلاس‌های زوج و از روز یکشنبه ۱۳ مهر ماه برای کلاس‌های فرد شروع خواهد شد. همچنین آغاز کلاس‌های دوشنبه، پنجشنبه و ویژه دوشنبه از تاریخ ۱۴ مهرماه و کلاس‌های ویژه پنجشنبه از ۲۴ مهرماه خواهد بود.

بر اساس تقویم ترمی پاییز ۱۳۹۹ کلاس‌های این ترم طبق روال متداول در کانون زبان به صورت دو روز در هفته در روزهای زوج (شنبه-چهارشنبه)، فرد (یکشنبه-سه شنبه) و دوشنبه-پنجشنبه برگزار خواهد شد.

همچنین مدت زمان کلاس‌ها در هر سه گروه کودک، نوجوان و جوان و بزرگسال ۹۰ دقیقه خواهد بود.

لازم به ذکر است همه کلاس‌های حضوری کانون زبان ایران، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =