امام جمعه و استاندار اردبیل کسب رتبه نخست کنکور توسط دانش‌آموز اردبیلی را تبریک گفتند

اردبیل - ایرنا- آیت‌الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و اکبر بهنامجو استاندار اردبیل در پیام مشترکی کسب رتبه نخست کنکور تجربی توسط سیدامیر سیدشنوا دانش‌آموز اردبیلی را تبریک گفتند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، در این پیام آمده است: پس از اعلام نتایج کنکور سراسری دانشگاه‌ها، رتبه اول گروه علوم تجربی سال ۹۹ از آنِ یکی از فرزندان صالح و پرتلاش سبلان سرافراز، دیار مقدس اردبیلی، موطن شیخ صفی الدین، دارالامان و  دارالارشاد اردبیل، آقای سیدامیر سیدشنوا گردید. 

امام جمعه و استاندار اردبیل ، این موفقیت را به عموم ملت سرافراز استان اردبیل، جامعه فرهنگیان، دبیران، مدیران مدارس، معلمان و مسوولان دلسوز در عرصه آموزش و پرورش و مخصوصا به خانواده محترمشان که خود از نسل علم و اندیشه و فرهنگ هستند، تبریک گفته‌اند.

این پیام افزوده است: امیدواریم که همه فرزندان این دیار عالم پرور بیش از پیش در صحنه‌های علم و اندیشه بدرخشند چراکه مطابق فرموده مقام عظمای ولایت" آینده میهن اسلامی با دست پرتوان این فرزندان عزیز است که ساخته خواهد شد" و بی‌گمان سهم کهن دیار اردبیل در ساختن ایرانی آباد و سر افراز بیش از هرزمان دیگری خواهد بود. 

سازمان سنجش آموزش کشور نتایج کنکور سال تحصیلی ۱۴۰۰ ـ ۱۳۹۹ را اعلام کرد که بر اساس نتایج اعلام کرده، سیدامیر سیدشنوا دانش آموز اردبیلی به عنوان نفر برتر و نخست شرکت‌کنندگان کنکور در رشته علوم تجربی را کسب کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =