سپاه زنجان در هفته دفاع مقدس بیش از یک هزار برنامه اجرا می‌کند

زنجان - ایرنا - معاون اجرایی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: طی هفته دفاع مقدس امسال بیش از یک هزار برنامه مختلف توسط سپاه این استان به مرحله اجرا درخواهد آمد.

سرهنگ سید شمس الدین موسوی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برنامه های مختلف در نظر گرفته شده، در طی این هفته در قالب ۲۸ عنوان برنامه توسط کانون ها، پایگاه ها و حوزه های مقاومت با رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در سطح استان برگزار خواهد شد.
وی یاد و خاطره رزمندگان دلیر و شجاع اسلام و شهدای گرانقدر دوران هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت و تصریح کرد: تمام این برنامه ها با هدف آشنایی هرچه بهتر و بیشتر نسل نوجوان و جوان با ارزش های این دوران طلایی و ارزشمند است.
موسوی با بیان اینکه برنامه های هفته دفاع مقدس امسال با شعار "ما قوی هستیم" اجرا می شود، اظهار داشت: به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، مراسم رژه نیروهای مسلح و همچنین بازنمایی یکی دیگر از عملیات های غرور آفرین دوران دفاع مقدس، اتفاق نخواهد افتاد.

وی با اشاره به اینکه عطرافشانی مزار شهدا، تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت، دیدار با آزادگان و جانبازان و مدافعان حرم، حضور در نمازجمعه در شهرهایی که اجازه برپایی دارند، ازجمله این برنامه ها است، افزود: از محوری ترین افرادی که در دفاع مقدس نقش بارز داشتند مادران رزمندگان اسلام و شهدا بودند.

موسوی، با تاکید بر اینکه باید بصیرت خود را در مقابل ترفندهای دشمنان دین و قرآن ارتقا دهیم که در این میان رسانه ها می توانند نقش بارزی داشته باشند، به ایثار و از خودگذشتگی‌های شهدا اشاره و تصریح کرد: شهدا اسوه های اخلاق، شجاعت و شهامت و در واقع قهرمانان واقعی هستند که با نثار خون خود اجازه ندادند دشمنان انقلاب و نظام اسلامی به اهداف نامشروع خود دست یابند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =