تاکید رییس هلال احمر بر رسیدگی به وضعیت معیشتی امدادگران داوطلب

تهران - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر در نخستین جلسه پنجمین دوره شورای‌عالی این جمعیت بر رسیدگی به وضعیت معیشتی امدادگران و نجات گران داوطلب تاکید کرد.

به گزارش یکشنبه شب ایرنا از جمعیت هلال احمر، کریم همتی تاکید کرد: مشکلاتی که در برخی امور در جمعیت وجود داشت با همراهی و همفکری این اعضا رفع شد.

رییس جمعیت هلال احمر همچنین تاکید کرد: در روزهای گذشته و در سفرهای استانی، شرایط معیشتی و استخدامی امدادگران را دیده و درد دل‌های این عزیزان را شنیده‌ایم، لازم است شورای عالی جمعیت و همه ارکان آن کمک کنند تا برای رفع مشکلات معیشتی و رفاهی امدادگران چاره ای اندیشیده شود.

 همتی با بیان اینکه در حال حاضر، هلال احمر در برخی پایگاه‌ها با کمبود نیروی انسانی مواجه بوده و موضوع حفظ و نگهداشت امدادگران از اهمیت بسزایی برخوردار است، افزود: باید امدادگران را تشویق به همراهی با هلال احمر کنیم.

وی تصریح کرد، یکی از نکاتی که رئیس جمهوری نیز در روز راه اندازی خانه های هلال احمر بر آن تاکید داشت، راه اندازی اردوگاه های امدادگران بود. امدادگران و نجاتگران ما دغدغه امور معیشتی و استخدامی دارند به همین دلیل در اولین جلسه از شورا، به صورت ویژه این وضعیت را بررسی می‌کنیم.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha