غرق نوجوان ۱۲ ساله مانه‌وسملقانی و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر مانه و سملقان گفت: یک پسربچه ۱۲ ساله در استخر آب کشاورزی روستای نجف از توابع بخش مرکزی این شهرستان غرق شد.

جواد جهانی، یکشنبه‌شب به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حادثه ساعت ۱۷:۵۰ دقیقه عصر امروز به مرکز کنترل هماهنگی و عملیات جمعیت هلال احمر استان گزارش شد که گروههای جستجو و نجات از شهرستان و تیم غواصی از مرکز استان به منطقه اعزام شدند.

وی افزود: پس از جستجو، در محل استخر ذخیره آب کشاورزی، پیکر بیجان این نوجوان از آب بیرون کشیده شده و به نیروهای اورژانس ۱۱۵ تحویل داده شد.

دستگیری زن جاعل در بجنورد 

جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی اعلام کرد: یک زن که با جعل امضای چک اقدام به برداشت ۲۵۰ میلیون ریال وجه نقد از حساب یک شهروند کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد غلامی گفت: پس از دریافت گزارشی از این اقدام متخلفانه،  تحقیقات لازم از شاکی پرونده انجام شد و در بررسی های انجام شده مشخص شد فردی با هویت معلوم با سرقت یک فقره چک مربوط به شاکی به مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال و جعل امضای وی اقدام به برداشت وجه کرده است.
وی افزود: بررسی های بیشتر معلوم کرد که کارت عابربانک شاکی نیز به همراه رمز آن توسط همین فرد به سرقت رفته و مبلغ ۲۰ میلیون ریال وجه نقد نیز از آن طریق برداشت شده است.
سرهنگ غلامی تصریح کرد: پس از هماهنگی قضایی،  محل اختفای متهمه شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل شد.

کشف بیش از ۴ کیلوگرم مواد مخدر در شیروان

سرهنگ مسعود وحیدی، فرمانده انتظامی شیروان از کشف چهار کیلو و ۶۵۰ گرم مواد مخدر سنتی در این شهرستان و دستگیری یک متهم دراین خصوص خبر داد و گفت: در بازرسی از منزل فرد مورد نظر چهار کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک و ۵۰ گرم شیره تریاک کشف شده بود.

کشف بیش از ۴ تن سنگ معدنی در اسفراین

سرهنگ مجید یگانه پور، فرمانده انتظامی اسفراین از توقیف یک دستگاه ایسوزو حامل چهار تن و ۸۷۷ کیلوگرم سنگ معدنی سرب به ارزش بیش از ۳۴۱ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد و گفت: در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد و سنگ معدنی کشف شده نیز تحویل اداره صنعت و معدن شهرستان شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =