مدیران جمهوری اسلامی وارثان رزمندگان دفاع مقدس هستند

اراک- ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: مدیران جمهوری اسلامی وارثان رزمندگان دفاع مقدس هستند تا به نحوه شایسته به مردم خدمت کنند.

بهروز اکرمی روز یکشنبه در این آیین معارفه فرماندار خنداب با یادآوری آغاز گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود: هر ایرانی با شنیدن نام دفاع مقدس به خود می بالد در سرزمینی زندگی می‌کند که مردان و زنان رشید برای سربلندی ارزش‌های این ملت حاضر شدند از جان خود مایه بگذارند تا ما امروز در کمال امنیت زندگی کنیم.
وی بیان داشت: همه ایرانیان تا آخر تاریخ مدیون شهدا، خانواده آنان، جانبازان و رزمندگان در دوران دفاع مقدس هستند. 
معاون استاندار مرکزی اظهار داشت: اگر کشور می‌خواهد به سامان برسد نیاز است تا عمل به ارزش‌های دفاع مقدس سرلوحه امور قرار گیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: همه در هر جایگاه و مسئولیتی که هستند باید رفتار، اقدام و فکرشان در راستای ارزش‌های دفاع مقدس و مثل رزمندگان باشد اگر همه مدیران این گونه باشند، نه تنها آمریکا و مکانیزم ماشه بلکه هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند کاری از پیش ببرد.
اکرمی افزود: ما مدیران جمهوری اسلامی وارث رزمندگان اسلام هستیم و بهترین بزرگداشت برای دفاع مقدس این است که مدیران جمهوری اسلامی مثل رزمندگان اسلام دقیق، صادق و از خود گذشته عمل کنند.
وی اظهار داشت: اگر اینگونه عمل شود بسیاری از مشکلات و موانع موجود رفع و جامعه از آن منتفع خواهد شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: مدیر جمهوری اسلامی باید شناخت دقیقی از حوزه استحفاظی خود داشته باشد و امور را اولویت بندی کند.
 در این آیین از خدمات حاج علی بیگی فرماندار سابق تقدیر و حسن خزائی پور به عنوان فرماندار جدید شهرستان خنداب معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =