۱۰ روستای کرمان از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند

کرمان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان گفت: پروژه آبرسانی به ۱۰ روستای این استان با حضور وزیر نیرو به صورت ویدئوکنفرانس در بیست و یکمین هفته پویش هر هفته الف - ب ایران و همزمان با سراسر کشور به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا، محمد طاهری روز یکشنبه در جمع رسانه‌ها افزود: چهار هزار و ۳۲۴ نفر با بهره برداری از این طرح از نعمت آب شرب سالم و پایدار برخوردار شدند و سرمایه‌گذاری این پروژه ۱۱۴ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال ارزیابی شده است.

وی اظهار داشت: این پروژه ها شامل آبرسانی کوه باداموئیه کرمان به بی‌بی‌حیات با ۱۱۰ خانوار و اعتبار ۱۵ هزار میلیون ریال، مجتمع آبرسانی به چاه‌ملک ریگان با ۱۹۳ خانوار و اعتبار ۴۰ هزار میلیون ریال و مجتمع آبرسانی امیرآباد سوخک سیرجان با ۹۹ خانوار و اعتبار ۲۷ هزار میلیون ریال به‌بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: همچنین در ادامه، طرح‌های مجتمع آبرسانی تیغ سیاه عنبرآباد با ۳۴۶ خانوار با اعتبار ۱۳ هزار میلیون ریال، مجتمع آبرسانی قوچ آباد سنگ آباد کهنوج با ۲۷۲ خانوار و اعتبار ۱۰ هزار میلیون ریال و مجتمع آبرسانی هوروئیه منوجان با ۱۵۷ خانوار و ۹۵۰۰ میلیون ریال با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو در این استان افتتاح شد.

وی با اشاره به عملیات اجرایی پروژه‌های یاد شده، عنوان کرد: اتمام این طرح‌های آبرسانی با همت مهندسان داخلی در سال جهش تولید محقق شد.

طاهری افزود: بهره‌برداری و استفاده از نعمت آب شرب و بهداشتی برای روستاییان استان کرمان حتی در دورترین نقاط این استان پهناور، یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمات دولت دوازدهم محسوب می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =