شهرداری ارومیه مقابل پیکان به پیروزی رسید

ارومیه- ایرنا- از هفته سوم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور یک دیدار عصر امروز ، یکشنبه در ارومیه برگزار شد که تیم شهرداری این شهر توانست مقابل میهمان خود تیم پیکان به یک پیروزی دلچسب دست پیدا کند.

به گزارش ایرنا، این دیدار حساس که در سالن ۶ هزار نفری غدیر این شهر و با قضاوت «کیوان عابدزاده» برگزار شد تیم میزبان توانست با نتیجه ۳ بر یک پیکان را با شکست بدرقه کند.

در این بازی شهرداری ارومیه ست‌های اول، سوم و چهارم را با امتیازات ۲۵-۲۱، ۲۵-۲۱ و ۲۵- به سود خود به پایان برد و تنها در ست دوم با نتیجه ۲۵-۱۹ شکست خورد.

در ست دوم "پوریا فیاضی" از تیم شهرداری بدلیل اعتراض کارت زرد گرفت و در ست سوم بعد از درگیری بازیکنان ۲ تیم، داور نخست بازی به تیم شهرداری ارومیه یک کارت قرمز و به تیم پیکان یک کارت قرمز و یک کارت زرد نشان داد.

در این دیدار پربرخورد "علیرضا شاه‌علی" از پیکان با ۲۳ امتیاز برترین بازیکن زمین و "پوریا یلی" نیز با ۲۰ امتیاز برترین بازیکن شهرداری ارومیه لقب گرفت.

سعید مصطفی‌وند، پوریا فیاضی، محمدرضا وادی، مسعود غلامی، مرتضی شریفی، پوریا یلی و محمدرضا حضرت‌پور ترکیب اولیه شهرداری ارومیه و ولی علی‌پور، شایان شاهسوند، علیرضا شاه‌علی، مصطفی شریفات، آرمین افشین‌فر، مصطفی باقری و امین رضوی در ابتدا برای تیم پیکان به میدان رفتند.

شهرداری ارومیه با این برد و کسب ۳ برد و ۹ امتیاز یکی از چهار تیم برتر لیگ برتر است؛ آذرباتری دیگر نماینده ارومیه در قزوین ۳ بر صفر به شهرداری این شهر باخت و در انتهای جدول باقی ماند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =