۳۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۶
کد خبرنگار: 1000
کد خبر: 84047672
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

هفت هزار ماسک به مناطق محروم استان فارس فرستاده شد

شیراز -ایرنا- با اجرای دومین مرحله از پویش بزرگ «نذر ماسک» در دانشکده پزشکی ، هفت هزار ماسک به همت دانشجویان تهیه، بسته بندی و برای مناطق محروم استان فارس فرستاده شد.

 مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشکده پزشکی شیراز روز یکشنبه اعلام کرد : با همکاری هیات الرضا (ع) دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بسیج دانشجویی و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده پزشکی، دومین مرحله از پویش نذر ماسک به مرحله اجرا درآمد.

 محمدامین نوح پیشه افزود: پویش نذر ماسک از اقدامات نیکوکارانه و انسان دوستانه ای است که طی آن مردم اخلاق مدار کشورمان نسبت به تهیه و توزیع ماسک برای استفاده افراد نیازمند به عنوان یکی از مهمترین عوامل بازدارنده از انتقال کرونا اقدام می کنند.

وی مشارکت همگانی در این پویش سلامت محور و مومنانه را گامی موثر برای کاهش شیوع کرونا  و ترغیب و ترویج استفاده از ماسک استاندارد و قابل شستشو در مناطق محروم و کم برخوردار عنوان کرد و ادامه داد: در گام نخست پویش نذر ماسک نیز همزمان با عید سعید غدیر ۲  هزار ماسک تهیه و به مناطق کم برخوردار فرستاد شد.

مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشکده پزشکی شیراز اظهار کرد: هزینه تامین این ماسک ها به صورت کامل از محل جمع آوری نذورات و کمک های مردمی تامین می شود.

وی ضمن قدردانی از حضور همیشگی نیکوکاران، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده پزشکی در تمامی عرصه ‌های خدمت به محرومان، خواستار استمرار مشارکت آنان در فعالیت‌ های خیرخواهانه و خداپسندانه شد و برای پیوستن به این پویش بزرگ، شماره تماس ۳۲۰۸۴۰۹۳ را معرفی کرد.

اخبار مرتبط