بررسی طرح راهبردی آکادمی ملی المپیک در شصت‌ونهمین نشست هیات اجرایی

تهران- ایرنا- طرح راهبردی با چشم‌انداز و افق ۱۰ ساله آکادمی ملی المپیک در شصت و نهمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، در این نشست که به ریاست سیدرضا صالحی امیری و با حضور اعضای هیات اجرایی و مهین فرهادی‌زاد معاون توسعه ورزش بانوان، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وتوسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و محمد رضا داورزنی و رامین طباطبایی روسای فدراسیون‌های والیبال و بسکتبال برگزار شد، نصرالله سجادی و داور زنی گزارشی از دادگاه  CAS و مسایل مطروحه در آن ارائه کردند.

در ادامه این نشست قراخانلو رییس آکادمی ملی المپیک در ادامه مباحث نشست قبلی به ارائه طرح راهبردی با چشم انداز و افق ۱۰ ساله آکادمی پرداخت که در نهایت اعضای هیات اجرایی و مهمانان این نشست نقطه نظرات و پیشنهادات خود ارائه کردند و و صالحی امیری بر برنامه‌های تدوین شده با روزآمد شدن فعالیت‌های آکادمی بر اساس تحولاتی که در ورزش دنیا ایجاد می‌شود، تاکید کرد.

وی در ادامه تصریح کرد:‌ برای ادامه فعالیت آکادمی یک پوست اندازی و تغییر در نگرش، برنامه‌ها و فعالیت‌ها ضروری است و باید به آن توجه شود.

در نهایت مقرر شد تا مباحث پیش نویس برنامه فوق برای نظرخواهی به فدراسیون‌های ورزشی ارسال تا پس از دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات روسای فدراسیون‌های ورزشی در پیش نویس سوم لحاظ شود تا طرح ۱۰ ساله آکادمی برای بررسی نهایی به هیات اجرایی ارائه شود.

همچنین در خاتمه نشست امروز برخی درخواست‌های واصله از فدراسیون‌های ورزشی مورد بررسی قرار گرفته و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =