سازمان‌های بیمه‌گر مطالبات علوم‌پزشکی همدان را پرداخت کنند

همدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: سازمان‌های بیمه‌گر هرچه زودتر مطالبات دانشگاه را پرداخت کنند تا دیون مالی به کادر درمان استان نیز سریعتر پرداخت شود.

رشید حیدری مقدم در جریان بازدید فرماندهان و افسران پایگاه شکاری شهید نوژه و پادگان شهید قهرمان از مجتمع آموزشی درمانی بعثت اظهار داشت: با پرداخت به موقع مطالبات از سوی سازمان‌های بیمه‌گر می توان دست کم دغدغه معاش را از فکر و ذهن کادر سلامت دور کرد.

وی اظهار داشت: کادر درمان به عنوان سرباز در خط مقدم مقابله و جنگ با ویروس کرونا هستند و آنان در سخت‌ترین شرایط، در چندماه گذشته بی وقفه و با همت بالا به انجام وظیفه و ادای خدمت در حفظ سلامت مردم پرداختند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار داشت: هر چند حفظ سلامت مردم در این بحران وظیفه این مجموعه است با این وجود از شهروندان درخواست می شود برای افزایش دامنه سلامتی خود و دیگران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی یاریگر کادر بهداشت و درمان در مقابله با این ویروس باشند.

حیدری مقدم افزود: در ۲ ماه گذشته روند ابتلا به ویروس کرونا شیب آرام با ثباتی به خود گرفته بود اما در روزهای اخیر با افزایش تجمع‌های خانوادگی، مسافرت‌ها و کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی، بیشتر استان‌های کشور در وضعیت قرمز قرار گرفتند.

فرمانده تیپ ۳۱۶ زرهی شهید قهرمان ارتش در همدان نیز با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره دلاورمردان جنگ تحمیلی اظهار داشت: مراسم امروز به نشانه قدردانی از کادر درمان در روزهای مقابله با ویروس کرونا برگزار شد تا مایه دلگرمی این عزیزان و بیانگر حس قدرشناسی نیروهای مسلح نسبت به تلاش خستگی ناپذیر این عزیزان باشد.

امیر سرتیپ دوم نورخدا شاکرمی اضافه کرد: ارتش در سال‌های گذشته چه در عرصه جنگ و چه در زمان صلح همواره پشتیبان نظام و محافظ امنیت مردم و کشور بوده است.

وی اضافه کرد: همانگونه که در نخستین روزها و هفته‌های شیوع این ویروس، ارتش در کنار کادر درمان برای کمک و همراهی در استان‌های قم و گیلان حضور یافت همچنان آمادگی دارد تا دوشادوش مدافعان سلامت در این عرصه نقش‌آفرین و به مردم کشور خدمت کند.

فرمانده تیپ ۳۱۶ زرهی شهید قهرمان ارتش در همدان ادامه داد: جلوه‌های شهامت، شجاعت و جوانمردی دلاورمردان ارتش در هشت سال جنگ تحمیلی بر همگان آشکار است و نقش ایثارگری‌های ارتش بر هیچکس پوشیده نیست.

جانشین فرمانده پایگاه شکاری شهید نوژه همدان نیز گفت: در شرایط بحران ویروس کرونا، تلاش خستگی ناپذیری از کادر درمان شاهد بودیم

سرتیپ دوم خلبان ستاد پرویز مرادبکی افزود: امروز رعایت پروتکل‌های بهداشتی بهترین هدیه‌ای به کادر بهداشت و درمان است تا با این کار بتوان باری از دوش آنها برداشت و زحمات آنها را در مسیر مقابله با این ویروس مضاعف نکرد.

درآستانه هفته دفاع مقدس افسران و فرماندهان پایگاه شکاری شهید نوژه و پادگان شهید قهرمان با حضور در مجتمع آموزشی درمانی بعثت و اهدای گل به مدافعان سلامت، از تلاش و زحمات آنها در مقابله با اپیدمی کرونا قدردانی کردند و این برنامه با اجرای مارش نظامی و سان دیدن توسط فرماندهان نظامی همراه بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =