۳۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۲۷
کد خبرنگار: 3004
کد خبر: 84047438
۰ نفر

برچسب‌ها

اموال مسروقه مطب خانم دکتر فروش نرفت

تهران-ایرنا- رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران از دستگیری سارق حرفه ای و کشف اموال مسروقه ۸۰۰ میلیون تومانی از انباری خانه سارق خبر داد و گفت: خاص بودن اموال سرقتی مانع از فروش آن ها توسط سارق شد.

 به گزارش ایرنا از اعلام پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ کارآگاه علی عزیزخانی روز یکشنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: هفدهم اسفند سال گذشته خانمی پزشک با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و اعلام کرد سارق یا سارقان شب گذشته وارد مطب وی در حوالی خیابان اسکندری شده و تعداد زیادی از لوازم پزشکی موجود در مطب به ارزش تقریبی ۸ میلیارد ریال را سرقت کرده اند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با حضور ماموران کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه موضوع به مرجع قضائی منعکس و تکمیل تحقیقات پلیسی به پایگاه هشتم پلیس آگاهی ارجاع شد، گفت : تیمی از کارآگاهان پایگاه هشتم در گام اول تحقیقات پلیسی راهی مطب شاکی شده و در بررسی و پایش محدوده وقوع سرقت موفق شدند یکی از سارقان مطب را به نام یعقوب که از مجرمان سابقه دار است شناسایی کنند.

وی تصریح کرد: کارآگاهان پس از ۵ ماه کار شبانه روزی برای شناسایی مخفیگاه یعقوب در نهایت موفق شدند وی را با هماهنگی‌های قضائی در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دهند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: با انتقال متهم به پایگاه هشتم پلیس آگاهی وی اظهار داشت، با همدستی دو تن از همدستانم به نام های سینا و سیامک با باز کردن درب ساختمان اموال شاکی را سرقت ولی با توجه به اینکه اموال مسروقه تجهیزات پزشکی بود تاکنون موفق به فروش آنها نشده ایم و تمامی اموال را در انباری خانه ام می باشند.

عزیزخانی  در پایان با بیان اینکه با راهنمایی متهم کلیه اموال مال باخته کشف و به تحویل مال باخته شد، تصریح کرد: تحقیقات پلیسی برای دستگیری همدستان متهم و کشف سایر جرائم احتمالی ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =