آغاز ساخت مسکن مددجویان دارای ۲ معلول ایلام

ایلام - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان ایلام از آغاز عملیات ساخت مسکن ویژه مددجویان ۲ معلولی و زنان سرپرست خانوار ایلام با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) خبر داد.

به گزارش ایرنا، عملیات احداث مسکن ویژه زنان سرپرست خانوار و خانوارهای دو معلول به بالا با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) روز یکشنبه با حضور نماینده این قرارگاه، مدیرکل بهزیستی ایلام، امام جمعه و فرماندار ایوان و جمع دیگری از مسئولان محلی در شهرستان ایوان کلید خورد.

مدیرکل بهزیستی ایلام در این خصوص توضیح داد: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین سازمان بهزیستی کشور و قرارگاه خاتم الانبیا(ص)،  واحدهای مسکونی برای زنان سرپرست خانوار یا خانواده های دو معلول دارای زمین در مناطق شهری و روستایی استان احداث خواهد شد.

به گفته زهرا همتی، بر اساس این قرارداد ۷۵ درصد هزینه احداث مسکن این مددجویان توسط بهزیستی و ۲۵ درصد نیز توسط قرارگاه خاتم الانبیا(ص) تامین و پرداخت خواهد شد.
 
وی اظهار داشت: در این زمینه تاکنون ۱۲ خانوار مددجوی زن سرپرست خانوار و خانواده دارای دو معلول به بالا که دارای زمین هستند اعلام آمادگی کرده و ساخت این واحدها تا پایان سال برای این افراد انجام خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =