۳۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۵۹
کد خبرنگار: 933
کد خبر: 84047362
۰ نفر

برچسب‌ها

شیوع کرونا مانع برگزاری نمایشگاه مبل و ساختمان در کرمان شد

کرمان - ایرنا - مدیرعامل شرکت نمایشگاه های جنوب شرق گفت: با توجه به افزایش میزان شیوع کرونا و شرایط قرمز استان و حفظ سلامت مردم، نمایشگاههای مبل و ساختمان برگزار نمی شود و تاریخ برگزاری این ۲ نمایشگاه به زمان دیگری موکول شد.

امیر حسین سعید روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سایت نمایشگاهی جنوب شرق همواره برای برگزاری نمایشگاه ها همکاری خوبی با ستاد کرونا استان داشته تا با رعایت پروتکل های بهداشتی شرایط برگزاری نمایشگاه ها را فراهم کند.

وی تصریح کرد: متاسفانه شیوع کرونا در ابعاد مختلف خسارات زیادی به ساختار نمایشگاهی کرمان و کشور وارد کرده و بدنبال آن هستیم تا با هماهنگی مسئولان استان خسارات را به حداقل برسانیم.

 مدیرعامل شرکت نمایشگاه های جنوب شرق تاکید کرد: تاریخ جدید نمایشگاه های مبل و ساختمان از طرف این مجتمع نمایشگاهی با هماهنگی غرفه داران و در نظر گرفتن شرایط کرونا اعلام می شود و در اولین فرصت مناسب با برگزاری با کیفیت این نمایشگاهها قدمی در سال جهش تولید برداریم.

به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان طی روزهای اخیر موارد بستری و ابتلا به ویروس کرونا در کرمان ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش یافته است.

مجتمع نمایشگاهی جنوب شرق کرمان در کیلومتر ۱۵ بزرگران آیت الله هاشمی رفسنجانی قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha