حل مسائل بنگاه‌های کوچک در دستورکار ستاد رفع موانع تولید زنجان

زنجان – ایرنا – استاندار زنجان گفت: سعی کرده ایم تا در قالب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به حل مسائل بنگاه‌های خرد و کوچک به صورت جدی و واقعی ورود کنیم.

فتح الله حقیقی روز یکشنبه پس از بازدید از چند واحد تولیدی و صنعتی در ابهر، در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در محل کارخانه آذر عتیق سهند(سیادن سایق) برگزار شد، حضور یافت.

وی در سخنانی به لزوم جمع آوری اطلاعات مربوط به وضعیت بنگاه های کوچک و خرد در استان اشاره کرد و اظهار داشت: حل مسائل واحد باید به صورت واقعی انجام شود.

حقیقی افزود: در این راستا تلاش می کنیم با بنیاد مستضعفان جهت اجرایی شدن اقدامات برای رونق تولید در واحدهای تولیدی کوچک در ایتان به تفاهم برسیم.

استاندار زنجان گفت: تلاش ما این است با بهره گیری از این ظرفیت، در مناطق کمتر توسعه یافته  استان، پروژه ها و طرح های کوچک مقیاس و خرد را اجرا کنیم.

حقیقی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در این شرایط همه باید به همدیگر کمک کنیم تا کارها به درستی پیش برود، تتصریح کرد: حرف زدن های بی مبنا و بدون منشا، ارزش و ثمری نخواهد داشت.

به گزارش ایرنا، استاندار زنجان همچنین در سفر یک روزه خود به ابهر قبل از بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی، از چند مدرسه در این شهرستان نیز برای بررسی رعایت پروتکال های بهداشتی بازدید کرد.

حقیقی در این سفر از کارخانه های "آذر عتیق سهند(سیادن سایق) "، "آرتیمان التکریک"، "رسا لوله پاسارگاد" و "خاک رنگبر" بازید کرد و از نزذیک در جریان فعالیت و مسائل آنها قرار گرفت.

در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در محل کارخانه آذر عتیق سهند(سیادن سایق) برگزار شد، تصمیمات لازم برای حل مسائل واحدها اتخاذ شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =