فرمانده سپاه تربت‌حیدریه: رویکرد جدید دفاع‌مقدس رسانه به جای توپخانه است

تربت‌حیدریه- ایرنا- فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه تربت‌حیدریه گفت: در عصری که دشمنان تمام هم و غم خود را بر افزایش نارضایتی‌های اجتماعی معطوف کرده‌اند شکل جدید دفاع مقدس ما جایگزینی رسانه‌های خبری به جای توپخانه‌هاست.

سرهنگ دوم پاسدار احمد ناصری‌ موحد روز یکشنبه در نشستی خبری افزود: این بدان معناست که اگر بخواهیم مقابل توپخانه دشمن در فضای مجازی با دست پر وارد شویم باید ضمن ایجاد وحدت رویه بین رسانه‌های جمعی، جلوی فضا سازی‌های آنان را نیز با زبان رسانه بگیریم.
وی با بیان این که بنیان خلقت خداوند بر تفاوت گذاشته شده ‌است ادامه داد: اختلاف سلیقه به تنهایی اشکالی ندارد منتهی شایسته است تمام افراد و گروه‌ها از هر فکر و عقیده‌ای که هستند بر سه رکن انقلاب، ولایت و مسیر شهدا حرکت کنند.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه تربت‌حیدریه به فعالیت‌های سپاه این ناحیه در ایام و فضای کرونایی اشاره کرد و گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، طرح کمک مومنانه تاکنون در هفت مرحله انجام شد که مرحله آخر آن امروز صورت گرفت که در مجموع کمک‌های خادمانه و خالصانه افراد نیکوکار توسط حوزه‌های بسیج جمع‌آوری و به افراد نیازمند تحویل شد.  

ناصری با بیان این که در طول هفته دفاع مقدس، ۹۰ برنامه فرهنگی و بصیرتی در این شهرستان تدارک دیده شده است افزود: هر چند بسیج واقعی به مفهوم حضور پررنگ در تمام صحنه‌هاست اما امسال به واسطه فضای کرونایی رویکرد ما حضور کمرنگ‌تر است.
وی ادامه داد:بر این اساس امسال به جای برپایی یادواره شهدا، طرح آبروی محله را جایگزین کرده‌ایم که بر این اساس مراسم خاصی مقابل منزل شهدا در محله‌های مختلف شهر اجرا خواهد شد.
مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت‌حیدریه در فاصله ۱۵۰ کیلومتری جنوب‌ مشهد واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =