فعالیت نمایشگاه بین‌المللی مشهد از سر گرفته شد

مشهد- ایرنا- هفت ماه تعطیلی نمایشگاه بین‌المللی مشهد در پی شیوع ویروس همه‌گیر کرونا، با آماده‌سازی غرفه‌های آن برای برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس و جبهه مقاومت خراسان رضوی خاتمه یافت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین‌المللی مشهد روز یکشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: بر اساس مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا اخیرا مجوز فعالیت مجدد این نمایشگاه صادر شد و تا اطلاع بعدی ادامه خواهد داشت. 

سعید سیفی افزود: به این ترتیب پس از برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در محل نمایشگاههای بین‌المللی مشهد، دیگر برنامه‌های نمایشگاهی همچون گذشته در این محل از سر گرفته و برگزار می‌شوند. 

وی ادامه داد: پیش از این فعالیت نمایشگاه بین‌المللی مشهد بخاطر شیوع ویروس همه‌گیر کرونا از اسفند ماه پارسال متوقف شده بود. البته با توجه به نوسان شرایط و در صورت اعلام ستاد مقابله با کرونا در خراسان رضوی، این نمایشگاه دوباره تعطیل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین‌المللی مشهد گفت: همزمان با فعالیت مجدد این مرکز درخواست اصلی از مردم و عموم مراجعان به نمایشگاه مشهد رعایت دقیق و کامل دستورات بهداشتی پیشگیرانه است.

وی افزود: با توجه به شرایط ناشی از تداوم شیوع ویروس همه‌گیر کرونا، امکان بهره‌گیری مردم از رویدادهای فرهنگی و اقتصادی نمایشگاه مشهد در بستر فضای مجازی نیز فراهم شده لذا همگان می‌توانند از این طریق نیز به دیدن برنامه‌های نمایشگاه بین‌المللی مشهد بنشینند. 

سیفی ادامه داد: علاقه‌مندان با مراجعه به پایگاه اینترنتی v.expo.ir به صورت مجازی نظاره‌گر فعالیت غرفه‌های برپا شده در نمایشگاه بین‌المللی مشهد باشند.

وی گفت: نهادها و دستگاههای برگزارکننده نیز اعلام کرده‌اند زمینه بازدید مجازی را برای مخاطبانشان فراهم خواهند کرد.

"نمایشگاه دستاوردهای استانی دفاع مقدس و مقاومت در خراسان رضوی" از روز ۳۱ شهریور جاری تا ششم مهر ماه آتی در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد و همچنین در فضای مجازی میزبان عموم مردم خواهد بود. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =