سرکشی به مناطق باید در دستور کار مدیران اجرایی باشد

قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: سرکشی از مناطق و دیدار و گفت و گوی چهره به چهره با مردم از وظایف ذاتی مسوولان به شمار می‌رود که نباید مورد غفلت مدیران قرار بگیرد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، لطف الله سیاهکالی در بازدید از ناحیه منفصل شهری اسماعیل آباد که با هدف بررسی مسایل و مشکلات ساکنان آن انجام شد،افزود: خدمت بی منت رسالت اصلی مسوولان در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی اضافه کرد: نباید پس از 40 سال همچنان شاهد محرومیت در کشور باشیم و جای تعجب دارد که نزدیکترین منطقه به مرکز استان و در سه کیلومتری شهر قزوین همچنان با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کند و در بخش سلامت و رفاه مردم همچنان نواقص زیادی دارد.

وی بیان کرد: رسالت ما نمایندگان در کنار قانون گذاری و نظارت جدی، توجه به مطالبات به حق مردم و کمک به گره گشایی از آنهاست و در این راستا مدتی است با دعوت از مدیران و حضور در مناطق مختلف تلاش کرده ایم تا در محل تصمیم بگیریم و مسائل را حل کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همه مدیران باید دغدغه مردم را داشته باشند و در کارهایی که نیاز به اعتبار نیست همراهی بیشتری کنند تا رضایت مردم را جلب کنیم.

وی اظهارداشت: وضعیت بهداشت و نبود شبکه فاضلاب در این روستا و نیز وضعیت نامنساب روکش اسفالت جاده اصلی که بسیار کم عرض و خطرناک است باید در اولویت حل شدن قرار گیرد و در این شرایط باید آنچه در توان داریم برای جلب رضایت مردم به کار گیریم.

در این نشست با حضور جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی، برای پاسخگویی به نیازها و مطالبات اهالی اسماعیل آباد از جمله در بخش جاده و راه، فاضلاب و احداث فضای سبز و خانه بهداشت و نوسازی بافت های فرسوده تصمیم گیری شد.

ناحیه شهری منفصل اسماعیل آباد که در سه کیلومتری شهر قزوین واقع شده و دارای شش هزار نفر جمیعت است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha