کلید اولیه آزمون‌های دانشنامه پزشکی منتشر شد

تهران- ایرنا- کلید اولیه آزمون‌های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

به گزارش روز یکشنبه مرکز سنجش آموزش پزشکی، داوطلبان می توانند از طریق سایت این مرکز به نشانی Sanjeshp.ir کلید اولیه آزمون خود را مشاهده کنند.

بنا بر گزارش مرکز سنجش آموزش پزشکی، آزمون گواهینامه و دانشنامه تخصصی پزشکی-شهریور ۹۹، به صورت همزمان ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۲۸ شهریور ماه در ۱۹ حوزه‌ امتحانی (بصورت کاغذی) با تعداد کل ۴ هزار و ۲۹۵ داوطلب گواهینامه و دانشنامه تخصصی پزشکی در ۲۷ رشته امتحانی برگزار شد.
تعداد کل غایبان در آزمون همزمان گواهینامه و دانشنامه تخصصی ۲۳۴ داوطلب بود.

همچنین، ۲۱۸ نفر نیز تنها در آزمون گواهینامه پزشکی شرکت کردند که تعداد غایبان این آزمون نیز ۱۴۹ نفر است. (افراد غائب مشمول معافیت‌های طرح اضطراری بوده‌اند)

آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی ساعت ۹ صبح روز شنبه ۲۹ شهریور در هشت حوزه امتحانی (بصورت الکترونیک) با تعداد کل ۳۸۶ نفر در ۲۴ رشته امتحانی برگزار شد. تعداد کل غایبان در آزمون دانشنامه فوق تخصصی هفت نفر بود.

بر اساس فرم خوداظهاری تکمیل شده توسط داوطلبان در آزمون های گواهینامه و دانشنامه تخصصی پزشکی و دانشنامه فوق تخصصی پزشکی، ۴۸ داوطلب مبتلا به ویروس کرونا بودند که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محیطی جداگانه و ایمن آزمون خود را برگزار کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha