توسعه زیرساخت‌ها اولویت اصلی شهر شاهو است

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار شهرستان روانسر گفت: توسعه زیرساخت‌ها و جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی نیاز ضروری و اولویت اصلی شهر شاهو است.

سعدی مصطفی زاده روز یکشنبه در آیین معارفه سرپرست شهرداری شاهو افزود: نبود درآمد پایدار در شهرداری شاهو یک معضل اساسی است و شهرداری باید به دنبال خلاقیت و درآمدزایی باشد.

وی تصریح کرد: وحدت، هم افزایی و همدلی اعضای شورای شهر و شهردار به نفع شهر است و این رویکرد، موجب ارایه خدمات قابل‌قبول به شهروندان می شود.

فرماندار روانسر با بیان اینکه اساس کار شهردار و شورا باید ارایه خدمات و جلب رضایت مردم باشد، ادامه داد: رسیدن به توسعه شهری نیازمند اعتمادسازی بین مردم است و اولویت اصلی باید بهره گیری از افکار مردم باشد.

در پایان این نشست از خدمات رامین جواهری شهردار پیشین شاهو قدردانی و سید امجد محمدی به عنوان سرپرست شهرداری این شهر معرفی شد.

رامین جواهری از بهمن ۹۷ به عنوان شهردار شاهو آغاز به کار کرد و در روزهای اخیر از سمت خود استعفا کرد و مورد پذیرش شورای اسلامی این شهر قرار گرفت.

سرپرست جدید شهرداری شاهو نیز دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت است و از سال ۹۳ تاکنون به عنوان مسوول امور اداری شهرداری شاهو مشغول به خدمت بوده است.

شهر شاهو از توابع شهرستان روانسر در سال ۱۳۸۷ و پس از تجمیع روستاهای قشلاق و منصورآقایی به عنوان شهر شناخته شد و شهرداری این شهر نیز در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.