توزیع الکترونیکی، مشکل تامین سیلندر گاز را در گناوه برطرف کرد

گناوه- ایرنا- رئیس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گناوه گفت: با اجرای طرح توزیع الکترونیکی سیلندر گاز مایع مشکل رسیدن آن به دست مصرف کننده واقعی برطرف شد.

وهاب تنگسیری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:  باتوجه به اینکه در سال‌های قبل  تلاش می‌شد که گازمایع را به دست مصرف کننده واقعی  برسانیم اما در زمان توزیع مشکلاتی بوجود می‌آمد و عادلانه به دست مصرف کننده واقعی نمی رسید که برای حل آن شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طرح توزیع بصورت الکترونیکی و زیرساخت بانکی را فراهم کرد.

وی اظهارداشت: در این طرح همه کسانی که مصرف کننده نفت سفید هستند و یا خانوارهایی که از گاز طبیعی برخودار نیستند از این طرح  بهره مند خواهند شد.

رئیس شرکت پخش فراورده‌های نفتی گناوه گفت: در ارجای این طرح مصرف کنندگان به دو گروه تقسیم شدند که  بخش اول خانوارهایی که در سال قبل برای دریافت نفت سفید ازطریق ثبت نام در سایت نیوتجارت آسان و اخذ کارت بانکی اقدام می‌کردند امسال بدون نیاز به ثبت نام جدید می‌توانند برای هر ماه ۳۳ کیلوگرم گازمایع خریداری کنند.

تنگسیری افزود: گروه دوم خانوارهایی که پارسال سهمیه نفت سفید نگرفتند و در زمان حاضر از گاز طبیعی در منازل خود برخوردار نیستند باید به سامانه نیو تجارت آسان مراجعه و ثبت نام کنند و پس از تائید اداره گاز و این اداره از گازمایع بهره مند شوند.

رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی گناوه بیان کرد: همچنین صنوفی که دارای شناسه و پروانه کسب هستند و از گاز طبیعی برخوردار نیستند می‌توانند از سهمیه گازمایع  بهره‌مند شوند.

وی گفت: اهالی و صنوف این شهرستان  که واجد شرایط دریافت سیلندر گاز مایع هستند می‌توانند با ثبت نام در سامانه درخواست فرآورده های نفتی به آدرس نیوتجارت آسان  نسبت به ثبت مشخصات و احراز هویت در این سامانه اقدام کنند.

شهرستان گناوه با ۱۰۵ هزارنفر جمعیت در شمال استان بوشهر قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =