۲۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۲۸
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84046537
۰ نفر

برچسب‌ها

رقابت ۴۰ تیم دانش آموزی دختر در مسابقات کشوری مجازی شطرنج

کرج -ایرنا- رییس فدراسیون ورزش دانش آموزی گفت: ۴۰ تیم دانش آموزی دختر در نخستین مسابقات کشوری مجازی شطرنج به رقابت می پردازند.

حسین بابویی عصرشنبه درآیین آغاز مسابقات شطرنج غیرحضوری دانش آموزان سراسر کشوربه میزبانی استان البرز درجمع خبرنگاران اظهارداشت: تحرک فعالیت های بدنی و ایجاد روحیه نشاط ازمهمترین اهدف برنامه ها و مسابقات ورزشی است که در فضای مجازی، مدارس و سایر مکان هایی است که با رعایت پروتکل های بهداشتی امکان برگزاری آن برای دانش آموزان وجو دارد، دنبال می شود.

وی خاطرنشان کرد: دراین دوره ازمسابقات دانش آموزان دختردر دو گروه سنی ۱۴-۱۳ سال در قالب ۱۴ تیم و با حضور ۵۶ ورزشکار و ۱۴ مربی و درگروه سنی ۱۷-۱۶-۱۵ سال تعداد ۲۶ تیم و با حضور ۱۰۴ دانش آموز و ۲۶ مربی شرکت می کنند.

وی یادآورشد: داوری این دوره از مسابقات را داوران بین المللی شطرنج برعهده دارند.

بابویی با بیان اینکه این دوره ازمسابقات زیرنظر تیم فنی مجرب کنترل می شود، ادامه داد: دانش آموزان پس از شرکت در مرحله مقدماتی و کسب امتیاز بالا به مرحله دوم راه می یابند تا برگزیدگان این دوره از مسابقات انتخاب شوند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرزهم گفت: دانش آموزان دختر از ۲۹ تا ۳۱ شهریورماه و پسران از یکم تا سوم مهرماه ۹۹ به رقابت می پردازند.

فرشید علیزاده افزود: ۱۶۰ ورزشکار دختر با ۴۰ مربی از امروز رقابت تیمی خود را آغاز کردند.

وی تصریح کرد: داوران این رقابت کشوری درمرکزآموزشی و رفاهی پیشکسوتان کرج ، فرآیند ارزیابی این رقابت کشوری را درقالب یک تیم فنی تخصصی انجام می دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =