فنونی‌زاده: تیم‌ها آسیایی از رویارویی با استقلال وحشت دارند

تهران- ایرنا- پیشکسوت آبی‌پوشان گفت: استقلال یکی از تیم‌های پر افتخار قاره آسیاست و به طور حتم تمام تیم‌ها از رویارویی با این تیم باید وحشت داشته باشند.

«مهدی فنونی‌زاده» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: شرایط استقلال به گونه‌ای است که باید ۲ بازی باقیمانده خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را با پیروزی پشت سر گذاشته و  به عنوان تیم اول صعود کند. این موضوع شاید سخت باشد اما استقلال تیم بزرگی است و می‌تواند به این مهم دست پیدا کند.

وی افزود: استقلال یکی از تیم‌های پر افتخار قاره آسیاست و به طور حتم تمام تیم‌ها از رویارویی با این تیم باید وحشت داشته باشند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال تمام بازیکنان خود را حفظ کرد و این امتیاز مثبتی برای آبی‌پوشان بود تا با تمام قوای خود در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود.

فنونی‌زاده تصریح کرد: الشرطه در بازی قبلی خود موفق به شکست دادن الاهلی عربستان شد اما استقلال این قدرت را دارد که نماینده عراق را برده و سه امتیاز کامل را به دست آورد.

وی تاکید کرد: الشرطه علاوه بر اینکه یک تیم قدرتی است، بازیکنان خط هافبک این تیم به خوبی توپ‌گیری و توپ را پخش می‌کنند و بازیکنان استقلال نباید این اجازه را به آنها بدهند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: مجید نامجومطلق باهوش و کار بلد است و حتم دارم به همراه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =