خبرهای کوتاه خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- جریمه عاملان فروش لاستیکهای خارج از شبکه در سبزوار، اختصاص ۳۰۰ میلیون ریال برای ضدعفونی مدارس تربت‌حیدریه و مجازات چهار واحد صنفی متخلف در مه‌ولات به خاطر رعایت نکردن موارد بهداشتی عناوین اخبار کوتاه خراسان رضوی هستند. 

عاملان فروش لاستیک‌های خارج از شبکه در سبزوار جریمه شدند

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: با پیگیری مستمر بازرسان این نهاد، سه عامل فروش لاستیک‌های خارج از شبکه توزیع در این شهرستان شناسایی و جریمه شدند.

علی امید بخش روز یکشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: این واحدهای صنفی متخلف به علت عرضه خارج از شبکه لاستیک، ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه و پرونده آنها به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
 

اختصاص ۳۰۰ میلیون ریال برای ضدعفونی مدارس تربت‌حیدریه

مدیر آموزش و پرورش تربت‌حیدریه از اختصاص ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار به عنوان سرانه ضدعفونی به مدارس محروم‌تر این شهرستان خبر داد و گفت: چنین اعتباراتی فاقد سقف ریالی است و در طول سال تحصیلی نیز ادامه دارد.

محمدرضا قرایی‌تربتی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اسفند پارسال نیز در دو مرحله، ۱۷۰ میلیون ریال اعتبار برای ضدعفونی کردن مدارس تربت‌حیدریه اختصاص یافته بود.


مجازات چهار واحد صنفی متخلف در مه‌ولات به خاطر رعایت نکردن موارد بهداشتی 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان مه‌ولات از معرفی چهار واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی این شهرستان به علت رعایت نکردن نکات بهداشتی در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

مهدی دهقان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، عمده‌ترین تخلفات را نداشتن مسوول فنی بهداشتی، به کارگیری اشخاص فاقد کارت معاینه پزشکی و گواهینامه بهداشت، رعایت نکردن نظافت دستگاه‌ها، ابزار کار و انبار مواد غذایی و نداشتن توجه به تذکرات بهداشتی بازرسان ذکر کرد.

وی نبود مواد گندزدایی مناسب برای کارکنان و مراجعه کنندگان و بی‌توجهی در اجرای پروتکل‌های بهداشتی، رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی و تجمع در محل را از دیگر تخلفات این واحدهای صنفی اعلام کرد و اظهارداشت: این واحدهای صنفی در طی ۱۰ بازدید بهداشتی مشترک متشکل از کارشناسان بهداشت محیط، اتاق اصناف و قاضی، به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =