فرمانده سپاه قشم: در جنگ اقتصادی روحیه انقلابیگری تقویت شود

قشم- ایرنا- فرمانده سپاه قشم گفت: در جنگ اقتصادی باید با الگوبرداری از دفاع مقدس، روحیه انقلابی مدیران و جوانان را تقویت کرد.

محمد سالاری عصر شنبه در نشست با اصحاب رسانه افزود: ما در جنگ نشان دادیم که دست‌های خالی اما مجهز به روحیه انقلابی می‌تواند قدرتمندان را شکست دهد.

وی ادامه داد: در حوزه اقتصاد نیز جوانان ما توانستند با علم خود سلاح های مختلف را تولید کنند و بر دشمن بتازند.

فرمانده سپاه قشم با اشاره به اینکه در آستانه هفته دفاع مقدس قرار داریم گفت:  برگزاری یادواره شهدا با همکاری ناوتیپ ذوالفقار، دیدار با امام جمعه، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با ایثارگران قشم، تجلیل از سربازان نمونه در حوزه های مختلف از جمله برنامه‌های این هفته است.

وی افزود: گشت مشترک و سپاه و نیروی انتظامی با نام گشت امنیت پایدار، تببین دستاوردهای نظام و انقلاب، افتتاح پایگاه های مقاومت در اداره‌ها و محله‌های قشم و توزیع بسته‌های غذایی بین محرومان  از دیگر برنامه های این هفته است.

سالاری ادامه داد: تهیه و توزیع بسته لوازم، افتتاح دفتر «مصلحین خانواده و ترمیم عدالت اجتماعی» برای پیشگیری از طلاق، اعزام کادر پزشکی به مناطق کم برخوردار شهرستان و حضور راویان دفاع مقدس در محله‌های قشم دیگر برنامه‌هایی است که در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع دفاع مقدس، دلنوشته به شهدا، انتشار کلیپ‌های یک دقیقه‌ای از جمله برنامه‌های شاخصی است که در مدارس اجرا می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =