توضیح پلیس بوشهر در خصوص فیلم دستگیری راننده خودرو متخلف در عسلویه

بوشهر-ایرنا- پایگاه اطلاع رسانی پلیس بوشهر با صدور بیانیه ای در رابطه با  فیلم منتشر شده در فضای مجازی از صحنه دستگیری راننده خودرو متخلف در شهرستان عسلویه توضیح داد.

به گزارش ایرنا، در این بیانیه  آمده است: عصر پنج شنبه هفته گذشته خودروی گشت انتظامی شهرستان عسلویه کاروانی از خودروهای حامل بار قاچاق (معروف به شوتی) را مشاهده که علاوه بر حمل کالای قاچاق اقدام به تخلف‌های حادثه ساز منجر به تصادفات فوتی در محور خروجی شهرستان می‌کنند که یک دستگاه وانت بار از آنها را متوقف و برای اعمال قانون و بررسی بیشتر قصد انتقال آن  به کلانتری را داشتند.

در این بیانیه آمده است: حین انتقال خودرو توسط ماموران انتظامی، تعدادی افراد شرور که دوستان راننده متخلف  بودند (دیگر رانندگان خودروهای کاروان) ، به قصد فراری دادن راننده و جلوگیری از  انتقال خودرو با مسدود کردن مسیر پلیس با ماموران درگیر می‌شوند.
 
پایگاه خبری پلیس عنوان کرد: یکی از دوستان راننده با پاره کردن بند محافظ محموله قاچاق  را از خودرو پایین انداخته و با مامور کلانتری درگیر شده که این موضوع منجر به دستگیری وی می‌شود.

در ادامه این گزارش آمده است  هیچگونه ضرب جرحی از طرف مامور پلیس صورت نگرفته و پلیس متهم را مهار و دستگیر کرده است. 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس با اشاره به این مطلب که امنیت مردم خط قرمز پلیس است عنوان داشته که در این خصوص با هیچ کس تعارف  نداشته و با اقتدار با برهم زنندگان امنیت و انضباط اجتماعی برخورد خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =