مسابقات ورزش رزمی در مازندران مجازی برگزار شد

ساری - ایرنا - رییس هیات انجمن‌های ورزش‌های رزمی مازندران از برگزاری مسابقات مجازی برای این رشته‌های ورزشی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی این هیات ، صابر اکبرزاده گفت که برای اولین بار در تاریخ ورزش های رزمی مازندران مسابقات مجازی در چهار استایل دفاع شخصی، فرم ، سلاح سرد و شکستن اجسام سخت برگزار می شود .
وی افزود : به دلیل شیوع ویروس کرونا در استان و رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی و جهت افزایش انگیزه رزمی کاران استان برگزاری این مسابقات مجازی در دستور کار قرار گرفته است.

اکبرزاده گفت که رزمی کاران تا روز جمعه ۲۸ شهریور فرصت ارائه مدارک و ارسال ویدیو های خود را داشتند که تا کنون مدارک بیش از ۷۰ ورزشکار دریافت شده است .

وی افزود : مسئولان کمیته مسابقات استان در حال بررسی این مدارک و ویدیوها هستند و فیلم هایی که از سوی کمیته مسابقات تایید شد توسط داوران قضاوت و نفرات برتر هر بخش معرفی می شوند. اکبرزاده گفت که داوران از صبح امروز شنبه در دفتر هیات ورزش های رزمی در حال بررسی و امتیاز دهی آثار هستند و طی روزهای آینده نفرات برتر بخش های مختلف در پنج رده سنی به تفکیک معرفی و با اهدای حکم و مدال از آنها تجلیل خواهد شد .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =