جانشین ناجا:رابطه خوبی با کشورهای همسایه در بحث امنیت مرزها داریم

آبادان - ایرنا - جانشین فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امنیت در تمام مرزهای کشور پایدار است گفت: روابط خوبی با کشورهای همسایه از جمله کشور عراق در بحث امنیت مرزها داریم.

به گزارش ایرنا سردار قاسم رضایی شنبه در حاشیه بازدید از مرز بین‌المللی شلمچه خرمشهر در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان کرد: امنیت در همه مرزهای کشور برقرار است و مرزهای جنوب غربی کشور نیز یکی از امن‌ترین مرزهای کشور است.

وی با بیان اینکه اشراف خوبی در مرزهای کشور وجود دارد و این امنیت با همکاری خوب مرزنشینان و مدیریت آنها در مرز به وجود آمده است افزود:روحیه مرزبانان کشور مانند روحیه رزمندگان دفاع مقدس است.

سردار رضایی مرزبانان را نخستین سنگر دفاعی نظام در دفاع از مرزها دانست و گفت:مرزبانی نیروی انتظامی موثرترین مولفه در تامین امنیت مرزهای کشور را برعهده دارد و مرزبانان در ایفای وظایف دفاعی خود به خوبی انجام وظیفه می‌کنند.

وی افزود: مرزبانی نیروی انتظامی علاوه بر مقابله مستمر و موثر با اشرار و سوداگران مرگ، زمینه زندگی آرام توام با آرامش را برای مرزنشینان در مرزهای کشور فراهم کرده است.

به گزارش ایرنا سردار رضایی جانشین فرماندهی ناجا جمهوری اسلامی ایران ظهر روز شنبه از طریق فرودگاه آبادان وارد خوزستان شد و ضمن بازدید از مرز شلمچه، در یادمان شهدای گمنام شلمچه حضور یافت و به مقام شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha