۲۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۱۵
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 84046331
۰ نفر

برچسب‌ها

برترین‌های پرش با اسب جنوب کشور معرفی شدند

شیراز- ایرنا- پیکارهای پرش با اسب قهرمانی جنوب کشور در شیراز پایان یافت و برترین‌های این رشته معرفی شدند.

رییس هیات سوارکاری فارس، شنبه با بیان این مطلب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در این رقابت‌ها که در باشگاه سوارکاری کوی بهشت شهرستان زرقان برگزار شد، ۸۰ سوار کار دختر و پسر از استان‌های یزد، کرمان و فارس در رده‌های مختلف سنی با هم به رقابت پرداختند.

شاهپور طفیونی ادامه داد: در رده نونهالان، یسنا کاظمی با اسب تکش بر سکوی قهرمانی ایستاد، آرش حاصلی با اسب آفتاب نایب قهرمان شد و مسعود محمدی با اسب کوی بهشت عنوان سوم را کسب کرد و در رده نوجوانان نیز نیوشا نجاتی با اسب سرقوش، مبین وطن خواه با اسب دی لایت و آیناز آخوندی با اسب پویسی، هم به ترتیب اول تا سوم شدند.

وی اضافه کرد: همچنین در رده جوانان نیز احمد جعفری با اسب کاوالیرو، نشان طلا را به خود اختصاص داد، حامد عباسی با اسب لیدی نشان نقره گرفت و مهرشاد مهرپور با اسب ایجی پوپ به مدال بزنز بسنده کرد.

او گفت: همچنین در رده بزرگسالان، مرتضی پورشمسی با اسب کویین به مقام نخست دست یافت، مجتبی پورشمسی با اسب امیرالدا، نایب قهرمان شد و امین باقری هم با اسب فلورت بر سکوی سوم ایستاد.

رییس هیات سوارکار فارس بیان داشت: مرتضی سلسله ذاکرین، علی فولاد فر، عبدالعلی مسجدی، کامران قاضی، علی رفعت بخش و ندا زارع قضاوت این رقابت‌ها را بر عهده داشتند.

طفیونی، همچنین از شرکت شیراز چلیک، سازنده بشکه‌های فلزی که به عنوان حامی مالی این رقابت‌ها جوایز نقدی به سوارکاران اهدا کرد، قدردانی نمود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =