پنج شکارچی غیرمجاز در مازندران دستگیر شدند

ساری - ایرنا - اداره کل حفاظت محیط‌زیست مازندران از دستگیری پنج شکارچی غیرمجاز به همراه تعداد سلاح شکاری و لاشه پرندگان طی یک هفته گذشته خبر داد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی این اداره کل ، ماموران یگان حفاظت محیط زیست حین گشت و کنترل در شهرهای آمل ، بابل و بهشهر متخلفان شکار و صید را به همراه ۶ قبضه سلاح شکاری ، ۶ قطعه پرنده و ۲۵ قطعه ماهی دستگیر کردند.

بر اساس این گزارش ، ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل طی ۲ ماموریت درمنطقه دابودشت ۲ شکارچی غیرمجاز را به همراه ۲ قبضه سلاح شکاری و ۶ قطعه پرنده آبچیلک دستگیرکردند. 

همچنین این ماموران در ادامه ماموریت ۱۰ رشته دام هوایی را جمع آوری و سه جایگاه استقرارشکارچیان را هم تخریب کردند. در این عملیات ۲ قطعه پرنده خوتکا گرفتار در دام هوایی تلف و پنج قطعه پرنده هم رها سازی شد.
ماموران یگان حفاظت محیط زیست بابل هم حین گشت و کنترل درحوزه استحفاظی سه شکارچی غیرمجاز را به همراه سه قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند. این ماموران همچنین حین گشت وکنترل درحوزه استحفاظی از صیادان غیرمجاز ۲۵ قطعه ماهی و چهار رشته دام ماهیگیری کشف وضبط کردند.
در بهشهر هم ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان از یک شکارچی غیرمجاز در منطقه هزارجریب یک قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.
متخلفان شکاروصید با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =