خیران گیلان ۱۵۰۰ میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند

آستارا-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: امسال خیران استان، هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در قالب طرح مواسات به نیازمندان کمک کردند و این امر نشانگر احساس مسئولیت مردم انقلابی و مومن است.

به گزارش خبرنگار ایرنا آیت الله رسول فلاحتی روز شنبه در جلسه شورای اداری آستارا در فرمانداری این شهرستان گفت: مسئولان نظام اسلامی باید هوشمندانه و با احساس مسئولیت رفتار کنند و با در نظر گرفتن اهمیت و جایگاه بخش‌ خصوصی می توان مشکلات شهرستان را حل و فصل کرد.

وی افزود: شهرستان آستارا باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان استان قرار بگیرد و همگرایی مسئولان عامل موفقیت و توسعه روزافزون است.

وی بیان کرد: باید از ظرفیت بندر آستارا در راستای توسعه اقتصادی استان استفاده شود و تکمیل طرح ها با اولویت های اقتصادی و فرهنگی باید مد نظر قرار بگیرد.

وی ادامه داد: دغدغه های نمایندگان مجلس در حوزه های مختلف قابل تقدیر است و خدمتگزاری به مردم یک فرصت برای مسئولان است و خوشبختانه معیشت و فرهنگ در اولویت برنامه های مجلس شورای اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: مسئولان باید به دوام و استحکام پروژه‌ها نظارت کنند و انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل های آینده وظیفه همه مسئولان است زیرا دوران دفاع مقدس بهترین و مقدس ترین دوران دفاع ایران است.

فلاحتی افزود: جنگ ادراکی، روایتی و ترکیبی از اهداف جدید دشمن است و به صورت جدی شکاف بین مردم و حاکمیت اسلامی در شهرهای کوچک توسط دشمنان پیگیری می شود.

وی گفت: چاپ تصویر حیران به نام استان اردبیل در کتاب حسابان پایه دوازدهم مورد گلایه مردم گیلان است و در آینده نزدیک اصلاح این گونه موارد را در کتاب‌های درسی باید شاهد باشیم.

نماینده ولی فقیه در گیلان در جریان سفر خود به آستارا از بخش های مختلف بندر چند منظوره این شهرستان بازدید کرد.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =