نفرات برتر المپیاد آمادگی جسمانی محلات شهر تهران معرفی شدند

تهران - ایرنا-سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۹ تهران گفت: مسابقات المپیاد آمادگی جسمانی محلات پایتخت با معرفی نفرات برگزیده در سه رده سنی در بخش مردان به میزبانی منطقه۹ به کار خود خاتمه داد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی شهرداری منطقه ۹، «صالح زمانی» در این خصوص گفت: این مسابقات با حضور۲۰۰شرکت کننده در سه رده سنی ۱۳تا ۱۶، ۱۷ تا ۲۰ و ۲۱ تا ۳۱ سال با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مناسب در مجموعه ورزشی خوراکیان برگزار شد.

وی افزود: در رده سنی ۱۳ تا  ۱۶ سال بنیامین زماندار از منطقه ۶، سجاد سجادی مهر از منطقه ۴ و طاها مسعودی از منطقه ۱۰ جایگاه اول تا سوم را کسب کردند.

سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه۹  عنوان کرد: در رده سنی ۱۷ الی ۲۰ سال داود گودرزی منطقه ۲۰، محمد حسین نیک ضمیر منطقه ۹ و نصیر شاهوردی منطقه ۱۰ و همچنین در رده سنی ۲۱ تا ۳۰ سال محمد حسین دانش دوست منطقه۶، احمد زالی مقدم منطقه ۲۱ و آرین صدرایی منطقه ۹ جایگاه اول تا سوم را کسب کردند.

منطقه ۹ در غرب شهر تهران قرار دارد؛ از مهمترین اماکن این منطقه می‌توان به فرودگاه مهرآباد، پادگان جی، پارک المهدی اشاره کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =