۱۰۰ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس اجرا می شود

یاسوج- ایرنا- فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰۰ عنوان برنامه در قالب ۶۰۰ زیرمجموعه در سپاه استان در هفته بزرگداشت دفاع مقدس اجرایی می شود.

به گزارش ایرنا، سردار حمید خرمدل در نشست با خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: شعار هفته دفاع مقدس با عنوان (ما قوی هستیم) انتخاب شده است و با در نظر گرفتن شرایط کرونایی برنامه های مختلفی برگزار خواهد شد.

وی افزود: ۹ هزار بسته لوازم ورزشی در هفته دفاع مقدس در قالب کمک های مومنانه در ساسر استان توزیع خواهد شد و تعدادی از مسکن های کمیته امداد افتتاح می شود.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در این هفته درمانگاه بسیجیان گچساران افتتاح و کار ساخت درمانگاه دیگری نیز در بهمئی آغاز خواهد شد.

سردار خرمدل تاکید کرد: به زودی سامانه جامع شهدای استان نیز راه اندازی و افراد می توانند به اطلاعات شهدا از جمله وصیت نامه، فیلم و عکس و موارد مشابه دسترسی داشته باشند.

وی ابراز داشت: می طلبد حماسه آفرینی زنان کهگیلویه و بویراحمد در دوران دفاع مقدس از پشتیبانی جبهه های نبرد تا پختن نان آن ها توسط خبرنگاران استان به تصویر کشیده شود و به همه یادآوری شود.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: یکی از برنامه های خلاقانه هفته دفاع مقدس با توجه به شیوع کرونا، ۳۱ شهریور ماه امسال در سراسر کشور از رزمندگان تجلیل خواهد شد و در بخشی از آن مقام معظم رهبری سخنرانی خواهد داشت.

سردار خرمدل عنوان کرد: موضوع همبستگی ملی را باید بیش از پیش دنبال کنیم زیرا دشمن به اشکال مختلف ما را تحت فشار قرار داده و در پی تفرقه افکنی در میان مردم کشور است.

وی تاکید کرد: هم اینک جمهوری اسلامی ایران در جنگ تمام عیار با استکبار جهانی است و دشمنان همه داشته هایشان را برای نابودی ایران به کار بسته اند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: رهبری، بسیج، سپاه، ارتش و تمامی ارگان ها تمام قد در مقابل دشمن ایستاده و از آرمان هایمان دفاع می کنیم.

سردار خرمدل بیان کرد: آمریکا عبارت گاو شیرده را به اعراب نسبت داد و هنوز هم این شیوخ اعراب روند بی حیایی شان ادامه دارد و قرار داد می بندند و با بی شرمی قرارداد صلح امضا می کند.

کشور ایران یک نظام ولایی است که با عزت و به صورت مکانی امن در منطقه قرار گرفته است.

اتفاقات آبان ماه و فتنه ۸۸ سناریو پیچیده دشمن بوده که به دست عوامل داخلی شان اجرایی شده است.

۳۱ شهریورماه آغاز هفته دفاع مقدس است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =