خبرنگاران کردستانی تا ۳۰ آذر آثار خود را به جشنواره ابوذر ارسال کنند

سنندج‌ - ایرنا - مسوول سازمان بسیج رسانه کردستان گفت: خبرنگاران و اهالی رسانه این استان می‌توانند تا ۳۰ آذر ماه امسال آثار خود را حداکثر در پنج بخش برای شرکت در ششمین جشنواره ابوذر ارسال کنند.

به گزارش ایرنا، توفیق مفاخری روز شنبه در نشست خبری اظهار داشت: جشنواره در ۱۰ محور برگزار خواهد شد که شامل مسایل صنفی خبرنگاران، کرونا و کمک مومنانه، جهش تولید و اقتصاد مقاومتی، بصیرت و دشمن شناسی، مبارزه با تروریسم و خروج آمریکا از منطقه، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، ۴۰ سالگی دفاع مقدس، دستاوردهای انقلاب، بسیج و حوزه‌های اقدام ملی و امیدآفرینی است.

وی با اشاره به اینکه بخش ویژه محور دهم با عنوان نقش مرز در امنیت پایدار و نفش امنیت در توسعه استان نیز در جشنواره برگزار می‌شود، یادآور شد: بخش‌های جشنواره شامل خبر، تیتر، گزارش، مصاحبه، اینفوگرافی، یادداشت، عکس، کاریکاتور، موشنگرافی و فیلم کوتاه است.

مسوول بسیج رسانه کردستان اضافه کرد: فعالان رسانه‌ای علاقه‌مند به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به صورت پی دی اف و از طریق سایت دبیرخانه جشنواره به آدرس www.aboozarha.ir ارسال کنند.

مفاخری افزود: آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره ۳۰ آذر امسال است و آثار ارسالی باید در بازه زمانی آذر ۹۸ تا پایان آبان ۹۹ در رسانه های مکتوب و مجازی استان منتشر شده باشد.

وی با بیان اینکه هر خبرنگار می‌تواند در هر بخش پنج اثر به این جشنواره ارسال کند، تاکید کرد: در دوره پنجم جشنواره ۴۵۱ اثر به دبیرخانه ارسال شد که با توجه به افزایش بخش‌ها امیدواریم آثار بیشتری به جشنواره ارسال شود.

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کردستان گفت: از تمام خبرنگاران رسانه‌های استان برای اطلاع رسانی مطلوب در ایام کرونا قدردانی می‌کنم چون برای آگاهی بخشی به مردم زحمات زیادی متقبل شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =