امام جمعه کرمانشاه: خدمت به مردم بالاترین عبادت است

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر کرمانشاه تاکید کرد؛ خدمت به مردم بالاترین عبادت است مدیران باید شبانه‌روز برای پرداختن به این مهم تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله مصطفی علما که روز شنبه میزبان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس ‌جمهوری بود، اظهار داشت: اکنون فضای بسیار خوبی برای خدمت به مردم و توسعه در کرمانشاه ایجاد شده است که باید از آن استفاده کرد.
وی افزود: استاندار کرمانشاه، نمایندگان مجلس و مدیران دستگاه های اجرایی استان به خوبی پای کار هستند و برای خدمت به مردم به صورت یک دل حرکت می‌کنند.
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه با تاکید بر این که خدمت به مردم یک عبادت است، گفت مدیران باید تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مردم و خدمت به آنان به کار گیرند.
آیت الله علما یادآور شد: امام راحل نیز همواره اصرار داشتند که به جای القاب مختلف از ایشان به عنوان خدمتگزار مردم نام برده شود و در وصیت نامه خصوصی‌شان بزرگترین مستحب را خدمت به مردم عنوان کردند.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار عنوان کرد: جوانان این استان در زمینه تولید علم، فناوری و اقتصاد دانش بیان بسیار فعال هستند و در عرصه های کشوری می درخشند.
محمد رشیدی افزود: کرمانشاه در بیکاری و مشکلات اقتصادی جزء استان های پیشتاز کشور محسوب می شود از این رو  امیدوارم بتوانیم با حمایت از اقتصاد دانش بنیان به جوانان این سرزمین کنیم.
وی با تاکید بر اینکه باید به سمت توسعه اقتصاد مقاومتی پیش برویم، گفت: امروز پرداختن به اقتصاد دانش بنیان و بی نیاز شدن از واردات یکی از اصول اصلی اقتصاد مقاومتی محسوب می‌شود.