اوباش تحت تعقیب در نظرآباد دستگیر شد

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی نظرآباد گفت: اوباش سابقه دارd که به واسطه شرارت، عربده کشی و برهم زدن نظم و امنیت عمومی تحت تعقیب مراجع قضایی بود، توسط پلیس امنیت عمومی این شهرستان دستگیر شد.

 سرهنگ فرج اله اسدالهی روز شنبه به خبرنگار ایرنا افزود:  در پی رصد فعالیت های اراذل و اوباش شناسنامه دار مشخص شد یکی از اوباش سطح ۲ شهرستان نظرآباد در یک درگیری دسته جمعی با عربده کشی و ایراد ضرب و جرح با سلاح سرد،  اقدام به برهم زدن نظم و امنیت عمومی کرده و بلافاصله متواری شده است.
 وی اضافه کرد: ماموران با تلاش های شبانه روزی و انجام اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه متهم را در یکی از روستاهای اطراف نظرآباد شناسایی کرده و در یک عملیات ضربتی او را دستگیر کردند.
اسدالهی با اشاره به این که این شرور دارای چندین فقره سابقه کیفری از قبیل تهدید، مزاحمت ،حمل سلاح سرد و نزاع و درگیری است، بیان داشت: متهم که به تازگی با قرار کفالت از زندان آزاد شده بود، بدون عبرت گرفتن از اعمال ناشایست گذشته خود، به تکرار مزاحمت، درگیری و شرارت ادامه داده و باعث سلب آسایش عمومی شده بود .
فرمانده انتظامی نظرآباد با بیان اینکه متهم برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد بیان داشت: شهروندان می توانند هرگونه موارد مشکوک ، مزاحمت، درگیری و... را ازطریق سامانه مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به پلیس گزارش و هرگونه نظرات ،پیشنهادات وتقدیر و تشکر را از طریق سامانه ۱۹۷ اطلاع رسانی کنند.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =