سرمربی الهلال: حفظ روحیه مهمترین عامل موفقیت است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال الهلال عربستان با بیان اینکه حفظ روحیه مهمترین عامل موفقیت است، گفت: با وجود تمام مشکلات به نتایج خوبی رسیدیم و باید با برتری مقابل شهرخودرو، صعودمان را قطعی کنیم.

به گزارش ایرنا، مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب به میزبانی دوحه قطر پیگیری می‌شود. در این راستا از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه فردا (یکشنبه) شهرخودرو ایران که با شکست در هر چهار دیدار قبلی خیلی زود شانش صعود را از دست داد به مصاف الهلال مدافع عنوان قهرمانی می‌رود.

«رازوان لوچسکو» در نشست خبری پیش از این دیدار، اظهار داشت: در تورنمنتی مانند لیگ قهرمانان آسیا داشتن اراده قوی بسیار مهم است و ما روی هر بازی حساب جداگانه‌ای باز می‌کنیم.

وی افزود: با وجود شرایط مختلف و اتفاق‌هایی که در دو بازی اخیر برای الهلال رخ داد، توانستیم روحیه جنگندگی و اعتماد به نفس‌مان را به نمایش بگذاریم. شانس الهلال برای صعود زیاد است، اما هنوز صعود نکردیم. بنابراین باید فردا برابر شهر خودرو پیروز شویم.

همچنین کاریلو، بازیکن تیم الهلال درباره این بازی گفت: ما در یک تیم بزرگ بازی می‌کنیم و همه چیز به یازده بازیکن درون میدان بستگی ندارد. هر بازیکنی که لیاقتش را داشته باشد در ترکیب اصلی بازی می‌کند و همه در دوحه برای بازی فردا آماده هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =