نماینده قزوین در مجلس: خدمت به مردم مهمترین معروف است

قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز و رییس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین امر به معروف در شرایط کنونی حفظ وحدت، دوری از تفرقه و خدمت صادقانه به مردم و جلب رضایت آنها است.

به گزارش ایرنا، لطف‌الله سیاهکلی روز شنبه در جلسه شورای سیاست‌گذاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، دادستان و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، افزود: در شرایط بدترین فشارهای اقتصادی دشمنان، ویروس کرونا و تورم ناشی از تحریم قرار داریم و تنها طرح مباحثی چون امر به معروف و نهی از منکر نتیجه نخواهد داشت.

وی تصریح کرد: اگر بخواهیم همچنان در راه مبارزه با آمریکا موفق باشیم باید بتوانیم ضمن جلب رضایت مردم، خدمت صادقانه و گره‌گشایی از مشکلات را سرلوحه همه کارهای خود قرار دهیم.

رییس مجمع مجمع نمایندگان استان قزوین یادآور شد: مهمترین معروف در شرایط کنونی، اصل حفظ نظام است و برای تحقق آن باید مردم را راضی نگاه داشت و وظیفه داریم پیگیر مشکلات مردم نیز باشیم و در گام نخست باید ببینیم چه مواردی در استان به اعتماد و امید مردم آسیب زده است.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه باید مشکلات و مطالبات مردم را شناسایی و اولویت‌بندی کرده و برای هر کدام نسخه واحد نوشت و آن را اجرایی کرد، افزود: در مراحل اجرا می‌توان وظایف همه نهادها و ارگان‌ها، استانداری، نمایندگان، دستگاه قضا و سایر بخش‌ها را مشخص کرد.

تفرقه در میان نمایندگان و مسوولان منکر بزرگ است
سیاهکلی با اشاره به اهمیت حفظ وحدت میان مردم و مسوولان، خاطرنشان کرد: نخستین منکر وجود تفرقه در بین نمایندگان است و ما عمل به این فریضه را از خود آغاز کرده‌ایم و هیچ تفرقه و اختلافی در میان نمایندگان نیست و وحدت نظر در همه امور را نیز داریم.

وی با بیان اینکه قرار نیست اگر استاندار هم فکر و هم جناح سیاسی ما نباشد و مثل ما فکر نمی‌کند، چوب لای چرخ دولت بگذاریم و نگذاریم کار کند و بهانه تراشی کنیم، افزود: با مخالفت و تفرقه به طور حتم مردم متضرر می‌شوند و به همین خاطر ما نیز همراه استاندار و مدیران دولتی استان هستیم تا خدمت رسانی به مردم تسهیل و تسریع شود.

رییس مجمع نمایندگان استان قزوین اظهار داشت: قرار نیست با تفرقه افکنی و سیاسی بازی باعث شویم کار مردم زمین بماند و به همین خاطر و در شرایط حساس کنونی همه وظیفه داریم تا با پرهیز از تفرقه و حفظ وحدت و انسجام به دنبال عمل به رسالت خود در راستای امر به معروف و نهی از منکر واقعی باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =