مشارکت خیران در تأمین ملزومات آموزشی برای دانش آموزان نیازمند الزامی است

کرمان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان با اشاره به ارائه آموزش‌ها به‌صورت مجازی بر لزوم مشارکت خیران، مسئولان و مردم نوع‌دوست این استان به منظور تأمین ملزومات آموزشی غیرحضوری برای دانش آموزان نیازمند تأکید کرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا، یحیی صادقی با بیان اینکه ۲۰ هزار دانش‌آموز و حدود پنج هزار دانشجو تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند افزود: با توجه به مجازی شدن آموزش ۵۰ درصد دانش آموزان تحت حمایت این نهاد به گوشی هوشمند نیاز دارند که در این زمینه نیازمند حمایت مردم و خیران هستیم.
وی با اشاره به ارائه آموزش‌ها به‌صورت مجازی بر لزوم مشارکت خیران، مسئولان و مردم نوع‌دوست استان کرمان به منظور تأمین ملزومات آموزشی غیرحضوری برای دانش آموزان نیازمند تأکید کرد.
صادقی با بیان اینکه تمام تلاش ما در کمیته امداد بر این است که هیچ دانش‌آموزی از تحصیل بازنماند اظهارداشت: خیران و مردم نوع‌دوست استان کرمان می‌توانند از طریق تلفن همراه خود و با شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۴*۸۸۷۷ * در شور ملی عاطفه‌ها مشارکت کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از رشد کمک‌های مردمی به این نهاد در سال گذشته نسبت به سال ۹۷ خبر داد و تصریح کرد: کمک‌های مردمی به کمیته امداد در سال ۹۸ علیرغم شرایط سخت اقتصادی نسبت به سال ۹۷ بیش از ۱۵۰ درصد رشد داشته است.
وی یکی از برنامه‌های مهم و اصلی کمیته امداد را توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت اعلام کرد و افزود: کارفرمایانی که نیروی کار مورد نیاز خود را از بین فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد تأمین کنند از بسته‌های تشویقی این نهاد بهره‌مند می‌شوند.
صادقی ادامه داد: پرداخت حق بیمه سهم کارفرما به مدت سه سال توسط کمیته امداد و پرداخت ۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه بابت به‌کارگیری هر فرزند مددجو به کارفرما ازجمله بسته‌های تشویقی این نهاد به کارفرمایان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =