توزیع ۵ هزار بسته نوشت افزار بین محرومان در رزمایش آوای مهر

تهران - ایرنا - بنیاد بین‌المللی خیریه قرارگاه محرومیت‌زدایی آبشار عاطفه‌ها طی رزمایش آوای مهر، پنج هزار بسته نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر به استان‌های کم برخوردار ارسال کرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا، رزمایش آوای مهر بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در منطقه ۱۸ واقع در ورزشگاه قائم (عج) برگزار و اقلام اهدایی شامل کیف، دفتر، جا مدادی، خودکار، مداد، پاکن، تراش، خط کش به نقاط کم برخوردار کشور ارسال شد.

استان های ایلام، بوشهر، کردستان، خراسان جنوبی، لرستان، گلستان، سیستان و بلوچستان و کهگیلویه و بویراحمد از جمله استان های محروم مدنظر این بنیاد هستند که پنج هزار بسته نوشت افزار به آنجا ارسال شده است.

این بنیاد سابقه ۲۰ سال فعالیت در امر خیریه و خدمت رسانی دارد و جامعه هدف آن، همواره کمک به ایتام و افراد بد سرپرست، تهیه جهیزیه، حمایت از زندانیان و خدمات درمانی بوده است.

بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها که از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده، بیش از ۶۰۰ شعبه در سراسر کشور و ۱۱۰ شعبه در تهران دارد که به صورت سالانه در سه گام بیش از ۱۰ هزار کمک جهیزیه به نقاط محروم ارسال مینماید.

 با توجه به شیوع کرونا و شرایط پیش آمده و طبق منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، این بنیاد تصمیم گرفت با توجه به وضعیت کشور نذورات خیران را در قالب رزمایش طرح آل کساء (پخت غذای گرم و بهداشتی در ماه رمضان و توزیع در مناطق محروم) و رزمایش های سبدکالا به نام کمک مومنانه و طرح آل یاسین و رزمایش عاشورایی و اهدا لوازم التحریر به نام رزمایش آوای مهر  به استان های کم برخوردار اهدا کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =