۲۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۱
کد خبرنگار: 1368
کد خبر: 84045087
۰ نفر

برچسب‌ها

حوادث هفته گذشته اصفهان یک کشته و ۴ مصدوم داشت

اصفهان- ایرنا- وقوع 2 حادثه تصادف، 2 سقوط در چاه و از ارتفاع، یک فقره آتش‌سوزی و حادثه ریزش آوار در هفته گذشته اصفهان یک کشته و چهار نفر مصدوم برجا گذاشت..

مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: سقوط مرد تبعه افغانستان در چاه ۶ متری واقع در پل شهید مفتح عصر روز پنجشنبه به اتاق فرمان آتش‌نشانی اعلام شد که تیم امداد و نجات از ایستگاه شماره ۳ به محل اعزام شدند.

فرهاد کاوه آهنگران با تاکید بر لزوم رعایت اصول ایمنی هنگام کار افزود: خوشبختانه نیروهای امدادی فرد حادثه دیده را زنده از چاه خارج کردند و به عوامل اورژانس تحویل دادند. 

وی درباره تصادف خودروی پژو پارس در ساعت ۲۲ و ۳۶ دقیقه روز پنجشنبه نیز تصریح کرد: در این حادثه خانم ۲۲ ساله پس از تصادف در خیابان پروین، در خودرو محبوس شده بود که با تلاش تیم امداد و نجات ایستگاه شماره هفت خارج و به تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ تحویل داده شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان بیان کرد: علت بروز این حادثه توسط عوامل انتظامی در دست بررسی است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: سانحه برخورد خودروی سواری پژو RD با پایه پل در بزرگراه شهید اردستانی اصفهان به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی اعلام شد و تیم امداد و نجات از ایستگاه شماره ۱۹ به محل اعزام شدند.

کاوه آهنگران اظهارداشت: نیروهای آتش‌نشانی در کوتاهترین زمان ممکن راننده حادثه دیده را از داخل خودرو خارج کردند اما این مرد ۳۵ ساله به دلیل شدت جراحت وارده و به تایید عوامل اورژانس پیش‌بیمارستانی در دم جان باخته بود.

وی به رانندگان توصیه کرد: ضمن پرهیز از رفتارهای پرخطر و رانندگی نکردن هنگام خستگی و خواب آلودگی، به قوانین راهنمائی و رانندگی احترام گذاشته و با رعایت دقیق آن جان خود و همشهریان را حفظ کنند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان درباره حادثه ریزش آوار روی کارگر ۴۵ ساله در خیابان سجاد این شهر گفت: آتش‌نشانان ایستگاه شماره ۲۰ با تجهیزات کامل نجات در محل حادثه حاضر و کارگر گرفتار را نجات و با وضعیت نسبتا مناسب به تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ تحویل دادند.

وی ادامه داد: یک مورد آتش‌سوزی انبار علوفه در یک گاوداری روبروی شهرک صنعتی جی رخ داد که تیم‌های آتش‌نشانی از شهرک صنعتی جی و چهار ایستگاه ۷، ۱۵، ۱۹و ۲۴ با اطفائیه‌های سنگین به محل آتش‌سوزی واقع در روستای حتم‌آباد اعزام شدند .

کاوه آهنگران اضافه کرد: این حادثه خسارت جانی نداشت.

وی با اشاره به حادثه سقوط ۲ متری کارگر ۴۸ ساله از ارتفاع و معلق ماندن وی روی داربست ساختمانی در خیابان آمادگاه تقاطع خیابان باغ‌گلدسته گفت: این فرد حادثه‌دیده توسط نیروهای آتش‌نشانی از ایستگاه شماره یک به پایین منتقل و برای دریافت خدمات اولیه درمانی به عوامل اورژانس ۱۱۵ تحویل شد.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =